Yok böyle bir kaza...Kazada sıkışan keçiyi itfaiye kurtardı

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi hafif şekilde yaralanırken, kazaya karışan araçlardan birinde bulunan ve kaza sonucu araçta sıkışan keçi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.İvrindi Kavşağı’nda meydana...

Google Haberlere Abone ol

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi hafif şekilde yaralanırken, kazaya karışan araçlardan birinde bulunan ve kaza sonucu araçta sıkışan keçi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

İvrindi Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazasında yolun Balıkesir istikametinde seyir halinde olan 10 AB 006 plakalı araç önünde seyir halinde olan 10 R 3038 plakalı araca arkadan çarptı. Kazada 10 R 3038 plakalı araçta bulunan Serdar Tekin ve Ramazan Altıntaş hafif yaralanırken, diğer aracın sürücüsü Ahmet Arslan kazayı yara almadan atlattı.

Kaza sonrası kazanın olduğu yere intikal eden itfaiye ekipleri araçların birinde sıkışan bir keçi olduğunu öğrendi. Araçta bulunan ve kaza sonrası sıkışan keçi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin çalışması neticesinde kurtarıldı.

Yorumlar