Yemin son bölüm izle 328. Bölüm full tek parça

Yemin son Bölüm veya 328. Bölüm 11 Nisan 2021 Pazar akşamı önce özet sonra da yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Emir, Seher'in hayati hatasını önlemek için canhıraş bir şekilde nikahın kıyıldığı salona doğru ilerliyor. Ancak talihsiz bir durum yaşanıyor.

Yemin son bölüm veya 328. Bölüm 11 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 19.40 itibariyle Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Feride'nin hayati hatasını önlemek isteyen Emir, canhıraş bir şekilde yola çıkarak nikah salonuna gitmeye karar verir. Ancak geçirdiği trafik kazası her şeyi değiştirir. Narin ile Kemal mutluluk yaşarken; Emir ile Feride ise beklenmedik gelişmeler karşısında yeni kararlar almak durumunda kalıyor. Öte yandan Ümit ile Emir arasında da silahların çekilmesine varan durumlar yaşanıyor. Yemin Son Bölüm veya Yemin 328. Bölüm için dizinin son bölümünü canlı izlemek isteyenler alttaki linki takip edebilirler. Son bölüm full tek parça izlemek isteyenler ise onun da altında yer alan diğer linki izleyebilir. 

Yemin son 328. bölüm izle full tek parça

Yemin son bölüm izle 317. Bölüm Full Tek Parça

Yeni bölümde Feride, bütün çabalarına rağmen Emir'i affetmeyeceğini söylüyor. Uzun süre çabalamaya çalışan Emir ise bir noktadan sonra artık havlu atıyor. Cavidan cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Acaba ölecek mi? Cavidan'ın öldüğü veya öyle sanıldığı bölüm hayli heyecanlı geçeceğe benziyor.

YEMİN 327. BÖLÜM (Cumartesi gün üyayınlanan bölüm)

YEMİN 326. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

YEMİN 325. BÖLÜM FULL İZLE

Emir'ün bütün çabalarına rağmen geri adım atmayan Feride, Ümit'in yapacağı sürpriz hamleyle artık daha ciddi düşünmek ve ona göre karar almak zorunda kalacaktır. Yemin'in 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanan 325. Bölümü full tek parça şöyle:

YEMİN SON BÖLÜM CANLI İZLE:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

YEMİN SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

https://www.izle7.com/kanal7/kategori/yemin 

 

Yorumlar

Yunus Yeni
Nurcan oktay Böyle bir dizinin acı sonla biticek olması yıkıcı olucak eğer anlatıldığı gibiyse hiç izlememeyi tercih edicem