Yemin son bölüm izle 326. Bölüm full tek parça

Yemin son Bölüm veya 326. Bölüm 4 Nisan 2021 Pazar akşamı önce özet sonra da yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yemin bu akşamki bölümünde Narin ile Kemal'in mutlulukları damga vururken; Emir ile Feride'nin yeni dönüm noktalarında olduğu görülür.

Yemin son bölüm veya 325. Bölüm 3 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 19.40 itibariyle Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Narin ile Kemal mutluluk yaşarken; Emir ile Feride ise beklenmedik gelişmeler karşısında yeni kararlar almak durumunda kalıyor. Öte yandan Ümit ile Emir arasında da silahların çekilmesine varan durumlar yaşanıyor. Yemin Son Bölüm veya Yemin 326. Bölüm için dizinin son bölümünü canlı izlemek isteyenler alttaki linki takip edebilirler. Son bölüm full tek parça izlemek isteyenler ise onun da altında yer alan diğer linki izleyebilir. 

Yemin son bölüm izle 317. Bölüm Full Tek Parça

Yeni bölümde Feride, bütün çabalarına rağmen Emir'i affetmeyeceğini söylüyor. Uzun süre çabalamaya çalışan Emir ise bir noktadan sonra artık havlu atıyor. Cavidan cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Acaba ölecek mi? Cavidan'ın öldüğü veya öyle sanıldığı bölüm hayli heyecanlı geçeceğe benziyor.

YEMİN 326. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

YEMİN 325. BÖLÜM FULL İZLE

Emir'ün bütün çabalarına rağmen geri adım atmayan Feride, Ümit'in yapacağı sürpriz hamleyle artık daha ciddi düşünmek ve ona göre karar almak zorunda kalacaktır. Yemin'in 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanan 325. Bölümü full tek parça şöyle:

YEMİN SON BÖLÜM CANLI İZLE:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

YEMİN SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

https://www.izle7.com/kanal7/kategori/yemin 

 

Yorumlar

Yunus Yeni
Nurcan oktay Böyle bir dizinin acı sonla biticek olması yıkıcı olucak eğer anlatıldığı gibiyse hiç izlememeyi tercih edicem