Yasemin Yılmaz kimdir Doya Doya Moda Yasemin evli mi, kimleri giydiriyor, kaç yaşında?

Doya Doya Moda Yasemin kimdir, nereli, kaç yaşında, yarışmaya nereden katılıyor, kaç beden, kilosu ve boyu kaç, şu ana kadar kimleri giydirdi veya kimleri giydiriyor soruları yarışmayı izleyenler tarafından merakla soruluyor.

Google Haberlere Abone ol
Yasemin Yılmaz kimdir Doya Doya Moda Yasemin kim?

Yasemin Yılmaz kimdir, Doya Doya Moda Yasemin kim, nereli, kaç yaşında, 2022 yılı yarışmasında yer alan jüri üyelerinden Yasemin yarışmaya nereden katılıyor, kaç beden, kilosu ve boyu kaç? Şu ana kadar kimlerle çalıştı, kimleri giydirdi veya hangi moda defilelerinde yer aldı soruları moda dünyasında merakla soruluyor. İlginç tazı ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Yasemin Yılmaz, jüri üyesi olduğu yarışmaya da renk katan isimlerdendir. Peki, Yasemin Yılmaz kimdir?

TV8'de yayınlanan moda yarışması Doya Doya Moda yarışması bu yıl da yine birbirinden farklı ve ilginç yarışmacıları ile yeni jüri üyeleriyle ekrana geliyor.

Hafta içi her gün 13.00 itibariyle ekrana gelen yarışma gündüz kuşağının en uzun soluklu yarışmasıdır.

Yarışmaya bu yıl katılan isimler merak ediliyor.

Doya Doya Moda Yasemin kimdir, nereli, kaç yaşında
Doya Doya Moda Yasemin kimdir, nereli, kaç yaşında

 

Peki, Doya Doya Moda yarışmasına katılan isimler arasında yer alan jüri üyelerinden Yasemin kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boy, kilo, bedeni kaç?

Doya Doya Moda yeni sezon yayın hayatına modacı Yasemin Yılmaz ile devam ediyor. Geçtiğimiz yıl jüri koltuğunda oturan Seray Sever'in ikiz bebekleri nedeniyle programa bu yıl katılamamasının ardından, yerine Yasemin Yılmaz Doya Doya moda jürisi oldu.

Doya Doya Moda Yasemin kimdir, nereli, kaç yaşında
Caption

 

Yasemin Yılmaz, 1995 yılında doğmuştur ve 27 yaşındadır. Ünlü jüri Yasemin Yılmaz hem Türkiye de hem de yurt dışında birçok önemli defileye katılmıştır. Yasemin Yılmaz Son Olarak 2020 yılında 2020’nin en iyi çıkış yapan tasarımcısı ödülünü aldı.

Yasemin Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli Doya Doya jürisi Yasemin Yılmaz hakkında bilgiler

Fashion Weeks’te tasarımları sayesinde çok konuşulan Yasemin Yılmaz, Doya Doya Moda yeni sezon jüri üyeleri arasında bulunuyor.

Caption

 

Fashion Weeks'te koleksiyonlarıyla çok konuşulan genç isim 2020 yılında yılın en iyi çıkış yapan moda tasarımcısı ödülüne layık görüldü.

İlk defilesiyle Oligark'ı sallayan Yasemin Yılmaz, son olarak FashionTV’nin 25. yıl kutlamalarında görücüye çıkan kıyafetleriyle göz kamaştırdı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren modacının 114 bin takipçisi bulunuyor.

Siyah dekolteli elbisesiyle poz veren ünlü ismin paylaşımlarına yorum yağdı.

YASEMİN YILMAZ KİMLERİ GİYDİRİYOR

Yasemin Yılmaz'ın tasarımlarını taşıyan ünlü isimler arasında Gülşen'in yanı sıra Ece Seçkin, Defne Samyeli, Deren Talu, Derin Talu yer alıyor.


 

Yorumlar