Virüsü yenen 86 yaşındaki teyzeden kötü haber

Birçok kronik hastalığına rağmen koronavirüsü yenerek taburcu olan 86 yaşındaki Resmiye teyzeden kötü haber geldi. Resmiye teyze beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Google Haberlere Abone ol

Sakarya'da yaşayan 86 yaşındaki Resmiye Işık, birçok kronik hastalığı bulunmasına rağmen koronavirüsü yenerek taburcu olmayı başarmıştı. Ancak bugün Resmiye tezyeden kötü bir haber geldi. 86 yaşındaki Resmiye Işık'ın beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. 

Hastalığı yenenlerden birisi de Sakarya'da yaşayan ve hipertansiyon ile kalp ve akciğer rahatsızlıkları bulunan 86 yaşındaki Resmiye Işık oldu. 14 günlük karantina kuralına uymayıp umreden gelen oğlu ve gelini ile görüşen Işık, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak Işık’ın beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Yüce paylaştığı mesajda, "Eski topraklar, ulu çınarlar, ellerinizden öpüyorum. Pek çok kronik rahatsızlığına rağmen korona virüsünü yenerek hepimize umut olan 86 yaşındaki hemşehrimiz Resmiye teyzem beyin kanaması sebebiyle hastaneye kaldırılmış. Kendisine acil şifalar dilerim" dedi.

84 YAŞINDAKİ AMCA DA KORONAVİRÜSÜ YENMİŞTİ

 

Yorumlar

züleyha kırcaoğlu Nasıl yenmiş haberlerde konuşurken nefes nefese konuşuyordu .akciğer kalp ve beyin birlikte çalışan organlar