Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Şartları Formu Telefon Numarası

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru formu Vahe ile Ev Yenileme telefon numarası evini yenilemek isteyenlerin aradığı konular arasında bulunuyor. Vahe ile ev yenileme telefon numarası kaç? Vahe Kılıçarslan iletişim hattı telefon numarası var mı?

Google Haberlere Abone ol

Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Şartları Formu ve iletişim bilgileri evini yenilemek isteyen ancak imkanı olmayan vatandaşlar tarafından sıklıkla merak ediliyor ve araştırılıyor. Evini yenilemek isteyen vatandaşlar, Vahe ile Evdeki Mutluluk ve Vahe ile ev yenileme telefon numarası ihtiyacı içinde. Bu nedenle Vahe Kılıçarslan'ın iletişim ve telefon numarası merak ediliyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk iletişim hattı telefon numarası kaç?

Peki Vahe ile ev yenileme programına başvuru nasıl yapılıyor, başvuru şartları nelerdir, kimler Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru yapabiliyor?

Kimler Evini Yenilemek İster?

Evi olanların katıldığı Vahe ile Evdeki Mutluluk programına genellikle TOKİ'de evi olanlar, banka kredisi kullanarak yeni konut projelerinden ev alamadıkları için evlerinin dekorasyona ve yenilenmeye ihtiyacı olanlar katılıyor. Özellikle evi eski insanların katıldığı programda beyaz eşya, mobilya, halı, elektronik ev eşyalarınız yenileniyor. Evinizin yeni baştan yenilendiği programda ev kredisi yada ihtiyaç kredisi ile alamayacağınız bir çok yenileği evinizde ücretsiz olarak program size sunuyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk telefon numarası ile ulaştığınız programda yeni bir mutfak mobilyası takımı, çocuklarınız için genç odası ve çocuk odası takımı, yatak odası veya en trend salon takımlarına sahip olabiliyorsunuz.

Bütün bu soruların cevapları makalemizde.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar Star TV'de ekranlara geliyor. Programın tekrarı da her hafta içi sabah 9.45'te ekranlara geliyor.

Vahe ile ev yenileme programına başvuru Star TV'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Başvuru formu aşağıda. 

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru

Vahe ile evini yenilemek isteyenler bu başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak zorunda.

Başvuru formunda istenen bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru tamamlanmış oluyor.

Başvurular alındıktan sonra, başvuru sırasında verilen iletişim bilgileri üzerinden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ekibi tarafından sizlerle iletişim kuruluyor.

Başvuruları kabul edilenlere dönüş yapılıyor. Dönüş yapılmayanların başvuruları ya kabul edilmemiştir ya da ileriki zamanlarda dönüş yapılacaktır.

Evini yenilemek isteyen ancak bütçesi yetmeyen hemen hemen herkes bu programa başvuru yapabilir.

Dikkat edilmesi gereken husus ise başvuru esnasında istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmektir.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptıktan sonra soru ve talepleriniz için Star TV'nin resmi telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk telefon numarası ise şöyle: 0212 335 0000

Peki ya Yenilenmiş Evin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Ev eşyası ile yenilenen evinizde mobilya yenileme, dekorasyon ve ev eşyalarına sahip oluyorsunuz.

Ev eşyaları, İstikbal, Bellona, Vivense, Ev moda gibi bir çok firmadan alınan mobilyalarla yenileniyor. Aynı zamanda Vestel, Beko, Samsung gibi elektronik aletlerle de yenileniyor.

Yorumlar

yonca meraba vahe bey benim 3 cocuhum var cok borcluyuz evimiz bile yok ve kayın validemin evinde kaliyoruz cocuklarımın bi odası yok mutfak cürüdü artık 25 yillık mutfak maddi durumumuzdan dolayı yaptıramiyoruz lutfen yardım edin bizim evide yenileyin türkuyedeki herkese yardım eli uzattihiniz gibi bizede uzatın ne olur
KADER AKHUY Benim 5tane çocuğum var maddî durumdan dolayısıyla mutfagimı yaptıramadım yardımcı olursanız sevinirim
KaderAkhuy Ben Alsarayda oturuyorum tokiden ev aldım durumun iyi değil ev eski biraz yardımcı olursanız sevinirim05342184964
Halime Akcan Merhaba ben sizden yardım istiyorum benim mutfagımı yaparsanız cok sevinirim bana lütfen ulaşın vahe bey 05443737247
Halime Akcan Merhaba ben sizden yardım istiyorum ben mutfagımı yapmak istiyorum yapamıyorum maddi durumdan dolayı yapamıyorum yaparsanız çok seviniriz