Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm veya 23. Bölüm 1 Mart 2021 Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sencer ile Turna hatun yeni bölümde izdivaç yapıyor. Obada toy var, eğlence var. Ancak bu eğlencenin tadını kaçıracak gelişmeler de yaşanacak.

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm veya 23. Bölüm 1 Mart 2021 Pazartesi günü saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Tapar, Başulu hatunun annesi olduğunu kendi yöntemleriyle öğrenir. Bu durum Sencer ve annesini şoke eder. Öte yandan Sencer Turna hatun ile dünya evine girer. Sultan Melikşah, oğlu Tapar'ın ölümüyle üzülecektir; kardeşi Tekiş'in yaptıkları ise onu daha çok üzecektir. Öte yandan Kılıç Arslan ile ilgili yeni gelişmeler de yaşanacak. Selçuklu Devleti'nin karşı karşıya bulunduğu iç ve dış düşmanların anlatıldığı Uyanış Büyük Selçuklu canlı izlemek isteyenler haberin altındaki linki takip edebilir. Dizinin full tek parça bölümü yayından sonra buraya eklenecektir. 

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 22. BÖLÜM FULL İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 22. BÖLÜM FULL İZLE

Son bölümde Melik Tapar'ın tuzağa düşürülerek şehit olması ve Turna hatunun ihanete uğraması konuları ele alınırken; saraya gelen Meli Tekiş'in ise fitne saçmaya devam etmesi ise bir başka konu oldu.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 20. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Dizinin yeni bölümünde Sencer artık bir bey oluyor. Kayı boyunun beyi olan Sencer'in sorumlulukları da artıyor. Öte yandan Selçuklu beyleri, Sultan Melikşah'ın gizli bir oğlu olduğu bilgisine ulaşıyor. Sultan Melikşah'ın korktuğu başına geliyor, gizli evlat devlet içinde huzursuzluğa neden oluyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM FULL İZLE 

Dizinin bu bölümünde önemli gelişmeler şöyle:

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜM FULL İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 17. BÖLÜM FULL İZLE

Dizinin yeni bölümünde aksiyon ve heyecan dorukta. Hasan Sabbah, kutsal kitabı ele geçirirken son anda Sencer tarafından yakalanır; ancak bu durum onun gerçekten yakalanıp yakalanmadığı konusunu açığa kavuşturmuyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 16. BÖLÜM

Hasan Sabbah Melikşah'ın elinden kurtulur ancak kurt bir devlet yöneticisi olan Nizamülmülk'ün elinden kolay kurtulamayacak. Öte yandan Haçlı öncü birliklerinin sivillere yönelik katliamlarında bu kez Başulu Hatun ile Korkut Dede de katledilir. Arslantaş da bu saldırıda hayatını kaybeder.

Çünkü daha sonra yeniden saraya gidiyor.

MELİKŞAH'TAN SENCER'E ANLAMLI HEDİYE

HASAN SABBAH İÇİN HESAP VAKTİ

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 15. BÖLÜM FULL İZLE 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜM FULL İZLE 

 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU CANLI İZLE: