Taşkınlık yapan genci uyardı yemediği hakaret kalmadı

Taksim'den Gaziosmanpaşa'ya giden bir halk otobüsüne binen bir grup genç taşkınlık yapıp çevredekileri rahatsız etti. Bunun üzerine yaşlı bir kadın yüksek sesle şarkı söyleyen gençlerden birini uyardı. Saygısız gencin yaşlı kadına, 'Allah belanı versin teyze, şu otobüs kaza yapsın da öl' sözleri ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Google Haberlere Abone ol
Taşkınlık yapan genci uyardı yemediği hakaret kalmadı

Olay, dün gece saat 01.00 sıralarında Taksim-Gaziosmanpaşa hattında çalışan bir otobüste meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Taksim’den hareket eden otobüse binen ve alkollü olduğu iddia edilen bir grup genç, yüksek sesle şarkı söyleyerek taşkınlık yapmaya başladı.

"SİZİ DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİLİZ" DEYİNCE... 

Bu sırada sesten rahatsız olan yaşlı bir kadın, gençleri sessiz olmaları konusunda uyardı. Önce aldırış etmeden şarkı söylemeye devam eden gençler, daha sonra kadının “Yaptığınız terbiyesizlik, sizi dinlemek zorunda değiliz” tepkisine şok bir yanıt verdi.

"ŞU OTOBÜS KAZA YAPSIN DA ÖL!"

Gençlerden biri yaşlı kadının üzerine giderek, “Allah belanı versin teyze, şu otobüs kaza yapsın da öl, susucan, dinlicen” dedi. Otobüste bulunan vatandaşlardan bazıları gençlere tepki gösterirken, bazıları ise destek verdi. Tüm bu olup bitene aldırış etmeyen gençler, Halil Sezai’nin ‘İsyan’ şarkısını söyleyip eğlenmeye devam etti. O anlar ise bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yorumlar