Survivor Barış ne yaptı, neden ayrıldı, Survivor'da kim elendi, ne oldu?

Survivor Barış ne yaptı, neden ayrıldı, Survivor'da kim elendi, ne oldu, Survivor'dan elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu? Barış Murat Yağcı'nın programdan ayrılmasına neden olan olay neydi, Murat ne yaptı da elendi? 

Google Haberlere Abone ol

Survivor Barış ne yaptı, neden ayrıldı, Survivor'da kim elendi, ne oldu, Survivor'dan elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu? Barış Murat Yağcı'nın programdan ayrılmasına neden olan olay neydi, Murat ne yaptı da elendi? 

TV8'de yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında seyirciyi şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Geçen yıl yarışan ve yarışmanın finaline kadar yükselen Barış Murat Yağcı beklenmedik bir şekilde yarışmadan elendi. 

Yarışmadaki bu ani veda, Barış Murat Yağcı'nın adaya veda etmesi bütün yarışmacıları şaşırttı.

Peki, Survivor Barış ne yaptı, neden ayrıldı, ne oldu, Survivor'dan elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu?

Survivor Barış ne yaptı, neden ayrıldı, ne oldu?
Caption

 

Barış geçen hafta oyunu yarıda bırakmıştı. Bu hareketi takım arkadaşları tarafından tepki görmesine neden olmuştu.

Barış, ''Adem buraya ameliyat olup geldi. İki takımdan da birçok insan emek veriyor. Ben zaten kaldıramazdım. Bir şekilde bir hata yaptım ve bundan sonra da diğer Survivor yarışmacılarına örnek olsun. Siz benim yaptığım hatayı yapmayın. Burası onu kaldırabilecek bir yer değil.'' dedi.

TAM OLARAK NE OLMUŞTU 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen dörtlü potada elenen isim Gökhan Keser olmuştu. Gökhan’ın vedasının ardından ilk dokunulmazlık oyununda beklenmedik bir gelişme yaşandı. Survivor'da Ogeday’la yarışan Barış, parkur sonudna hedefleri vuramadı, ardından elindeki ipi ve sopayı bırakarak oyununu yarıda kesti. Bunun üzerine oldukça sinirlenen Anıl "Bırakma, senin için bağırıyoruz burada" dedi.

Barış ise ekibe önce "Ben bıraktım, gitmek istiyorum" tarzında bir işaret yaptı, ardından şu ifadeleri kullandı:

"İstemiyorum. Benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek. Benden bu kadar! Olmuyor artık, zorlayamıyorum, çıkmıyor."
Barış: "Rezil oluyorum, istemiyorum"

Yapım ekibi ile görüşen Barış, "Daha önce de yaptık bu konuşmayı benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek sadece o değil sakatlığım da var. Rezil oluyorum, istemiyorum." dedi.

Ekibin iknası sonucu Barış yeniden oyuna dönmüştü. 


 

Yorumlar