Survivor All Star’da ilk finalist belli oldu

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde, ilk finalist olmak için Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan arasında büyük bir mücadele yaşandı. Zorlu geçen oyunun sonunda ilk finalist Batuhan Karacakaya oldu.

Google Haberlere Abone ol
Survivor All Star’da ilk finalist belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da büyük finale sayılı günler kaldı. Yarışmacılar, dün akşam ilk finalist olabilmek için tüm güçleriyle mücadele etti. Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan, finale giden yolda birbirlerine karşı yarıştı.

Oyunda peş peşe sayılar kaybeden Ogeday, Seda ve Nefise elendi. Finale kalan Atakan ve Batuhan, ilk finalist olabilmek için büyük bir mücadele verdi. Atışlarda rakibi Atakan'ı 3-2'lik skorla yenen Batuhan, Survivor All Star'ın İstanbul'u garantileyen ilk finalisti oldu.

BATUHAN’IN SEVİNÇ KONUŞMASI

Yarışmanın ardından duygularını paylaşan Batuhan Karacakaya, "Çok mutluyum. Bu kolyeyi kazandığım için inanılmaz mutlu hissediyorum. İstanbul'a giderken o uçağa mutlu ve gururlu şekilde bineceğim. Bu kolyeyi aileme ve destekleyenlere armağan ediyorum" dedi. Batuhan'ın bu açıklamaları, destekçilerini ve ailesini sevindirdi.

Survivor All Star'da büyük finale az bir süre kala heyecan artarak devam ediyor. İlk finalistin belirlenmesiyle yarışmanın son düzlüğüne girildi. Diğer yarışmacılar ise final kolyesini kazanabilmek için tüm güçlerini ortaya koyacak.

GEÇMİŞ BAŞARILAR

Batuhan Karacakaya, Survivor All Star'da gösterdiği performansla dikkat çeken isimlerden biri oldu. Daha önceki sezonlarda da başarılı oyunlara imza atan Batuhan, bu sezon da performansıyla adından söz ettirdi. Final kolyesini kazanarak bu başarılarını taçlandırmış oldu.

YARIŞMACILARIN MOTİVASYONU

Yarışmanın bu aşamasında, yarışmacıların motivasyonu ve dayanıklılığı büyük önem taşıyor. Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan'ın, final kolyesi için verdikleri mücadele, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Yorumlar