Stephen Twitch Boss neden öldü?

Stephen Boss'un neden ve ne zaman öldüğü soruları hayranları tarafından merakla soruluyor

Google Haberlere Abone ol
Stephen Twitch Boss neden öldü?

Stephen Twitch Boss neden öldü? hastalığı neydi soruları bu aralar merakla soruluyor. Ünlü DJ Stephen Boss'un hayatını kaybettiği haberleri hayranları tarafından üzüntüyle karşılanırken Stephen Boss neden öldü soruları da merakla soruluyor. 

STEPHEN TWİTCH BOSS NEDEN ÖLDÜ?

Gösteri dünyasının en büyük dansçılarından ve DJ’lerinden biri olarak anılan Stephen Boss, henüz 40 yaşında olmasına rağmen adını sektörün en büyük isimlerinden biri olarak tarihe yazdırmıştı. ABD’nin en çok izlenen talk şovlarından The Ellen DeGeneres Show'a bir kez konuk olarak gelince o kadar sevildi ki programın gediklisi hatta yapımcılarından biri haline geldi. Bu büyük yetenek dans konusunda dünyanın en yetenekli yıldızlarından biri sayılan Jennifer Lopez’in de dans partneri olmuştu.

Stephen Boss neden öldü
Stephen Boss neden öldü

 

Boss, yarışma programı Star Search'te ikinci olmadan önce MTV'nin The Wade Robson Project'inde yarışmacı olarak ün kazandı. Daha sonra 2008'de So You Think You Can Dance'de yarıştı, 4. sezonu ikinci olarak bitirdi ve daha programa sonra All-Star olarak geri döndü. Gösteri 2022'de ekranlara geri döndüğünde o artık bir jüriydi.

EN BÜYÜK YILDIZLARLA ÇALIŞTI, HERKES TARAFINDAN ÇOK SEVİLDİ

Stephen Boss, 2014 yılında artık ünlendiğinde The Ellen DeGeneres Show'a konuk DJ olarak katılmıştı. Talk şovda gösterdiği başarı öyle büyük oldu ve halk onu o kadar çok sevdi ki en sonunda dizinin kalıcı bir demirbaşı haline geldi ve hatta 2020'de yardımcı yapımcı statüsüne yükseltildi. Aldığı ölüm haberiyle yıkılan Ellen DeGeneres, Stephen’la kucaklaştığı bir fotoğrafını paylaştı ve yürek burkan bir de mesaj paylaştı: “Kalbim kırıldı. tWitch saf sevgi ve ışıktı. O benim ailemdi ve onu tüm kalbimle sevdim. Onu özleyeceğim.”

Los Angeles County Adli Tıp Kurumu, Stephen 'tWitch' Boss'un ölüm nedeninin intihar olduğunu açıkladı. PEOPLE dergisinde yer habere göre, polis yetkilileri 40 yaşındaki profesyonel dansçının kendini başından vurarak intihar ettiğini söyledi. Korkunç olayın salı günü Los Angeles'ın Encino bölgesindeki bir motelde meydana geldiği açıklandı.

40 YAŞINDA KENDİ CANINA KIYDI

34 yaşındaki Allison Boss’la evli olan yıldız dansçının 14 yaşında Weslie, 6 yaşında Maddox ve 3 yaşında Zaia adında 3 çocuğu vardı. Sanatçının acılı eşi Allison “Kocam Stephen'ın bizi terk ettiğini büyük bir üzüntüyle paylaşmak zorundayım. Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Ailesine, arkadaşlarına ve topluma her şeyden çok değer veriyordu ve sevgi ve ışıkla liderlik etmek onun için her şeydi. O ailemizin bel kemiğiydi, en iyi eş ve babaydı ve hayranları için bir ilham kaynağıydı.”

Stephen Boss neden öldü
Stephen Boss neden öldü

 

Ailesinin zor günlerinde yapılacak Haberler ve paylaşımlar konusunda anlayış beklediğini belirten eşi Allison, Stephen için “Onu ardında sadece bir miras bıraktığını söylemek yetersiz kalır, yaptıklarının olumlu etkisi hissedilmeye devam edecek. Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz.” sözlerini kullandı. Allison, gönderisini sonlandırırken, kocası için bir mesaj da ekledi: “Stephen, seni seviyoruz, özlüyoruz ve her zaman son dansı senin için saklayacağım.”

"GÜZEL RUHU HUZUR BULSUN"

Jennifer Lopez ve Jada Pinkett Smith gibi yıldızlar da tıpkı Boss'un diğer çalışma arkadaşları gibi haberi alınca yıkıldı ve birçok mesaj paylaştı. Pinkett Smith arkadaşı için “Çok tatlı, nazik ve cömertti. Pek çok insan sessizlik içinde acı çekiyor. Keşke buna gerek olmadığını bilseydi. Güzel, parlayan ruhu huzur bulsun ve sevdiklerinin paramparça kalplerini iyileştirsin.”

Allison ve Stephen, birbirlerine olan aşklarını unutmamış, daha sadece üç gün önce 9. evlilik yıldönümlerini kutlamıştı.

Stephen, eşi Allison’la ilk olarak 2008'de So You Think You Can Dance'ın dördüncü sezonunda yarışırken tanıştı. Çift 2010'da sevgili olmuş sonra da evlenerek üç çocuk dünyaya getirmişti. Kendisi de bir dansçı olan Allison The Real Dirty Dancing programını sunmuş, Disney’de yayınlanan özel bir programda eşi Stephen’la anne baba karakterlerini birlikte canlandırmıştı. Boss ise ekranda son kez 2 Aralık’ta, Modern Family dizisinin yıldızı Sarah Hyland’la birlikte sunduğu bir yarışma programında görünmüştü.

Yorumlar