Söylemezsem Olmaz sunucuları kim, isimleri nedir?

Söylemezsem Olmaz sunucuları kim, isimleri nedir, Seren Serengil, Deniz Akkaya, Bircan Bali kimdir, biyografileri var mı, işte haklarında merak edilen bilgilerden bazıları:

Google Haberlere Abone ol

Söylemezsem Olmaz sunucuları kim, isimleri nedir, ne iş yapıyorlar, nerelidirler, biyografileri, özgeçmişleri var mı? Beyaz TV'de "Söylemezsem Olmaz" programını sunan sunucuların kim olduğu merak ediliyor. İşte Söylemezsem Olmaz sunucuları hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

Beyaz TV'de hafta içi her gün saat 09.00-11.00 arasında ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" isimli magazin programı magazin dünyasında olup bitenler ile güncel konular hakkında değerlendirmelerde bulunan unucuların yorumlarına sahne oluyor. 

Programı sunan isimler de ünlü kişilerden oluşuyor. Programın sunucuları Seren Serengil, Deniz Akkaya ve Bircan Bali'dir. Peki, Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Bircan Bali kimdir? İşte hepsinin tek tek biyografileri: 

Seren Serengil kimdir?
Seren Serengil

 

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu.

Yeşilçam'ın ünlü komedyen oyuncusu Öztürk Serengil'in kızıdır.

İlk oyunculuk deneyimini 1977 yılında 'Sarhoş' filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynadı. Aynı yıl babası ile birlikte Gar Gazinosu'nda sahne aldı.

Şarkıcılık kariyerine, 1987 yılında Fahrettin Aslan'ın sahibi olduğu Maksim Gazinosu'nda başladı ve en genç kadın assolist oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile başrolü paylaştığı 'Başka Olur Ağaların Düğünü' dizisiyle başladı. Aynı yıl Hakan Ural ile birlikte 'Alev Gibi Bir Kız' sinema filminde rol aldı.

1991 yılında 'Ayrıldık' adlı ilk albümünü piyasaya çıkardı.

1998 yılında çıkardığı 'Bu Gecenin Hatırına' albümü en çok satanlar listesine yer aldı.

Müzik kariyeri boyunca İbrahim Tatlıses, Emrah, Selami Şahin, Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç gibi isimlerle çalıştı.

2011 yılında Show TV'de 'Seren Serengil ile Evlenir misin?' adlı sabah programı hazırlayıp sundu.

2014-2016 yılları arasında CINE5'in 'Kim Ne Derse Desin' programında sunuculuk yaptı.

2016-2018 yılları arasında Star TV'de 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programını Cengiz Semercioğlu ile birlikte sundu. Bu programda şarkıcı Gülben Ergen hakkında yaptığı yorumlar üzerine mahkeme kararıyla 6 ay süreyle şarkıcıya 30 metreden fazla yaklaşmama ve 3 gün hapis cezası aldı.

2020-2021 yıllarında Beyaz TV'de 'Söylemezsen Olmaz' adlı programda Arto ve Bircan Bali ile birlikte magazin gündemini değerlendirdi.

2020 yılında 'dumping sendromu' hastalığına yakalanan Seren Serengil, 46 kiloya kadar düştü. İki kez ameliyata alınan ünlü şarkıcı, 2016 yılında zayıflamak için mide operasyonu geçirmişti.

1971 doğumlu olan Seren Serengil, 2021 yılı itibarıyla 50 yaşındadır.

2000-2002 yılları arasında Ozan Kaçmaz, 2002-2005 yılları arasında Cengiz İmren, 2006-2010 yılları arasında Musa Aytun, 2018-2020 yılları arasında Yaşar İpek ile evli kaldı.

2009 yılında Stephanie adlı bir kızı dünyaya geldi fakat altı aylık doğan bebek, 4 gün sonra hayatını kaybetti. 2019 yılında hamile olduğunu açıkladı ancak daha sonra bebeğini düşürdü.

Seren Serengil 1.58 metre boyunda, 52 kilo ve koç burcudur.

Klasik piyano çalabilmektedir.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da @serenserengil kullanıcı adıyla yer almaktadır.

DENİZ AKKAYA KİMDİR?

Söylemezsem Olmaz programının bir diğer sunucusu Deniz Akkaya'dır. Peki, Deniz Akkaya kimdir?

Deniz Akkaya kimdir
Deniz Akkaya

 

Ünlü manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çerkez kökenli bir ailenin kızı olan Deniz Akkaya, 1,78 cm boyundadır.

Lise eğitimini Semiha Şakir Lisesi'nde tamamlayan Deniz Akkaya oyunculuk kariyerine 1996 yılında Nihat Doğan'ın "Maçoyum Ben" şarkısının klibinde oynayarak başladı. Deniz Akkaya'nın modellik kariyeri ise 1997 yılında Best Model of Turkey'de en iyi manken seçildikten sonra başladı.

2000'li yıllarda Televizyon ekranlarında yayınlanan çeşitli dizilerde rol alan Deniz Akkaya bir süre sonra mankenliği bıraktı. Denzi Akkaya'nın 2009 yılında anne oldu. Akkaya'nın kızının adı Ayşe Önbilgin'dir.

Deniz Akkaya, 23 Ağustos 2021 tarihinde Selin Ciğerci'nin başvurusu üzerine Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında mahkemenin verdiği tedbir kararını ihlal eden Akkaya, 23 Ağustos 2021'de üç gün süreyle cezaevine girdi.

BİRCAN BALİ KİMDİR?

Söylemezsem Olmaz programının moderatörü ve sunucusu Bircan Bali kimdir?

Bircan Bali kimdir
Bircan Bali

 

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlenmiştir. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında, "Kocam beni kesin aldatmıştır" açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

Geçtiğimiz sene Şenol İpek ile boşanma kararını sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyuran Bali, Ömer Gezen ile aşk yaşamaya başladı.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programının sunuculuğunu yapan Bircan Bali, Avukat Ömer Gezen ile Eylül ayında nikah masasına oturdu.


 

Yorumlar