Şevket Çoruh hayatını neden kaybetti?

Son dönemlerde bazı internet kullanıcıları sık sık Şevket Çoruh hayatını neden kaybetti şeklinde bir soru soruyor. Bu sorunun neden sorulduğu hala anlaşılamadı.

Google Haberlere Abone ol

Arka Sokaklar'da "Mesut" karakterini canlandıran Şevket Çoruh hakkında son dönemlerde internette sık sık, "Şevket Çoruh hayatını neden kaybetti?" şeklinde sorular soruluyor. 

Arka Sokaklar dizisindeki rolüyle alakalı olduğu değerlendirilen sorunun cevabı aslında yok. Çünkü Şevket Çoruh ne dizide ne de gerçek hayatta öldü. 

Şevket Çoruh hem dizide hem de normal hayatta yaşıyor. 

Şevket Çoruh hayatını neden kaybetti sorusunu ünlü sanatçının hayranları tarafından neden sık sık sorulduğu konusu hala muamma olarak duruyor. 

DİZİNİN BİTİMİNDE ÖLMÜŞTÜ

Şevket Çoruh en son 2019 sezonu başlamadan önce, 2018 sezonu bitiminde dizinin sezon finalinde vurularak yere yığılmış, ancak ölüp ölmediği bilinmiyordu. Sahnenin bu şekilde sonlandırılması ise Çoruh ile dizi yapımcıları arasında yaşanan kısa süreli bir sorundan kaynaklanıyordu. Çünkü, Çoruh ile anlaşma sağlanamaması halinde, yeni sezonda "Öldüğü" yönünde ilerleme sağlanacaktı. Ancak 2019 sezonu başladığında Şevket Çoruh, menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada Arka Sokaklar dizisinde "devam" kararı aldığını duyurmuştu.

ŞEVKET ÇORUH BİYOGRAFİSİ

Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul'un Maltepe ilçesinde büyüdü. Şevket Çoruh aslen Artvinli'dir. İlk ve orta öğrenimini Üsküdar’da Taşmektep İlkokulu’nda, lise öğrenimini ise Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseden sonra girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı.

Günay Karacaoğlu ile yaptığı evlilikten bir kızı bulunmaktadır. Daha sonra Günay Karacaoğlu'ndan boşanmış ve bunu da "Birbirimize artık aşık değiliz." şeklinde açıklamıştır. İkinci evliliğini Özge Turna ile yapmış ve ondan da Turna adlı bir kızı olmuştur.

1989 yılından beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı.

Bu sanat merkezinden mezun olan sanatçı, adını bir İnternet firmasının reklamında oynadığı "Kokoreççi" tiplemesiyle duyurmuştu.

2006 yılında bu yana Arka Sokaklar adlı dizide oynamaktadır.

 

Yorumlar

Güner Resim gönderemiyorum burada haberi var Şevket Çoruh hayatını kaybetti diye
Komik Şevket Çoruh öldü mü yahu:))