Seksenler yeni sezon ilk bölüm bu akşam

Seksenler dizisinin hayranlarına müjdeli haber geldi. Dizi yeni sezona bu akşam itibariyle başlıyor. Dizinin yeni sezonunda yeni karakterler de dahil oldu.

Google Haberlere Abone ol

Seksenler dizisinin yeni sezonu bu akşam itibariyle başlıyor. Dizinin bu akşamki yeni sezonun ilk bölümünde yeni karakterler var. 

TRT 1 dizisi 'Seksenler', yeni sezonuyla bugün saat 20.00’de izleyiciyle buluşuyor. 'Çağatay' karakterini canlandıran İlker Ayrık, diziye geri dönüyor.

'Seksenler', yeni sezonuyla bu akşamdan itibaren TRT 1’de ekranlara geliyor. Diziye katılan oyuncular arasında Zeynep Demirel ve Reha Özcan gibi popüler isimler yer alıyor. Ayrıca 'Çağatay' karakterini canlandıran İlker Ayrık da yapıma geri dönüyor.

Seksenler yeni sezon ilk bölüm bu akşam

2009 Miss Belçika Güzeli olan Zeynep Demirel, 'Seksenler' ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi 'Amelie' olarak katılıyor. Hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya giden Çağatay, bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie ile beraber Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

Reha Özcan da 'Seksenler' kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

 

Yorumlar