Seksenler Sibel kimdir?

Seksenler dizisinde Sibel karakterini canlandıran Sibel kimdir gerçek adı nedir? İşte Sibel hakkında merak edilen bilgilerden bazıları:

Google Haberlere Abone ol

Seksenler dizisinde Sibel karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adının ne olduğu merak ediliyor. İşte Seksenler Sibel hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisinde kadrosuna yeni katılan karakterlerden biri de Sibel oldu. Mahallenin meşhur pastacısı Pastacı Sami'nin yeni eşini canlandıran Sibel karakterini oynayan oyuncunun kim olduğu da merak konusu oldu. 

Seksenler Sibel karakterini oynayan oyuncunun adı Cansın Özyosun'dur. Peki, Cansın Özyosun kimdir?

Cansın Özyosun kimdir?

Cansın Özyosun 18 Temmuz 1976 tarihinde İzmir'de doğdu.

İş hayatına İstanbul’da bir restauranta asistan olarak başlayan, Cansın Özyosun Betül Mardin'in yanına imaj halkla ilişkilere geçti.

Yaklaşık 3 yıl boyunca imaj halkla ilişkileri departmanında müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

1999- 2000 yılında MMC TV de istek hattı programını hazırlayıp sunduğu ve Ajans’ta Abdullah Oğuz’la organizasyon yaptığı dönemde Tv dizilerinden teklif almaya başladı. 1997 yılında dizi setlerine merhaba diyen Cansın Özyosun, 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisi ile oyunculuğa profesyonel anlamda adım attı.

Cansın Özyosun oyunculuk dersleri aldıktan sonra özel tiyatroya girmeyi başardı. Daha sonraki yıllarda Gümüş, Kadın Her Zaman Haklıdır, Daha Neler, Genco, Melekler Korusun , Kılıç Günü, Yer Gök Aşk, Hayatımın Rolü adlı dizilerde roller üstlendi.

Cansın Özyosun'un rol aldığı yapımlar:

Küçük Ağa (Kanal D - 2014)

Görüş Günü Kadınları (FOX TV - 2013)

Hayatımın Rolü (Star Tv - 2012)

Yer Gök Aşk (FOX - 2011)

Kılıç Günü (ATV - 2010)

Melekler Korusun (Show Tv - 2009)

Genco (Kanal D - 2008)

Gümüş (Kanal D - 2007)

Daha Neler (Show TV - 2006)

Kadın Her Zaman Haklıdır (Kanal 8 - 2005)

Kapıları Açmak (Kanal D - 2005)

Çocuklar Duymasın (Star TV - 2002)

En Son Babalar Duyar (TRT & Star Tv - 2002)

Bücür Cadı (Star TV - 1999)

Eltiler (TGRT - 1997)

Seksenler Sibel karakteri yani Cansın Özyosun, "Seksenler’de olmak benim için çok büyük anlam taşıyor. Kendimi yuvaya dönmüş gibi hissediyorum. İlk dizi projemde de Birol Güven imzası vardı. Herkesin yüreğine dokunan bir hikâyeye dahil olduğum için çok mutluyum" dedi.

Yorumlar