Sefirin Kızı 20. Bölüm canlı izle Star TV full tek parça

Sefirin Kızı yeni sezon ikinci bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümlerinde Nare ile Sancar Efe'nin yılan hikayesine dönüşen hikayelerinde Gediz faktörü keskin bir bıçak gibi ortaya çıkıyor.

Google Haberlere Abone ol

Sefirin Kızı yeni sezon ikinci bölümü bu akşam Star TV ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Sefirin Kızı son bölümde neler oldu? İşte cevabı:

Dizinin son bölümünde hiç beklenmedik bir şekilde Gediz'in Nare'ye ilan-ı aşk etmesi olayı çıkmıştı. Nare'yi yaralı halde bırakmak istemeyen Sancar onu konağa alarak zorla burada kalmasını istemişti. Ancak Gediz, Nare'nin bu durumdan üzüntü duyduğunu belirterek onu konaktan almaya karar verir. Sonrasında ise ona ilan-ı aşk yapar. Dizinin yeni bölümünde bu ilanın nasıl bir karşılık bulacağı ise netleşecek. 

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

ESKİ BÖLÜMLER

Sefirin Kızı 12. bölümü ile 9 Mart 2020 Pazartesi tarihinde saat 20.00'da ekranlara geldi. Sefirin kızı izleyicileri için Sancar İsviçre'de Isabel ile konuştuktan sonra Otello kitabını okur ve gerçeklere bir adım daha yaklaşır. Ancak Nare onun gerçekleri öğrenmesinden endişe duyar. Öte taraftan Akın Nare'nin Muğla'da olduğunu öğrenince sahte pasaport ile Muğla'ya gelir. Oyunlarının ardı arkası kesilmeyen Akın Müge'den sonra bu kez de Sancar'ın kız kardeşini tuzağına düşürür. 

9. Bölüm; Sancar gözlerindeki bağı atacak ve yıllar önce kaçtığı gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılan Sancar, göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Nare ise yıllar önce bağıra çağıra Sancar’a anlatamadığı gerçekleri şimdi de saklamanın derdine düşecektir. Nare'nin Babası Güven ise yine her zamanki aç gözlülüğü ile Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir.

 

İÇİNDEKİLER

1. Sefir'in kızı canlı yayın linki

2. Sefir'in kızı son bölüm fragman

3. Sefir'in kızı 8. Bölüm Özet

4. Sefir'in kızı 6. Bölüm Özet

5. Sefir'in kızı dizisi konusu nedir?

 

SEFİR'İN KIZI STAR CANLI YAYIN

Sefir'in kızı son bölüm canlı yayın linki şu şekilde:  SEFİR'İN KIZI 9. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

SEFİR'İN KIZI SON BÖLÜM FRAGMAN

 

SEFİR'İN KIZI 10. BÖLÜM ÖZETİ

Gediz, Sancar ve Nare tam konuşurken ona saldırmıştır. Olay burada bitecek derken yeni bir kavga daha çıkar ikisinin arasında. Öte yandan Nare, Akın'ın kendisine tecavüz ettiğini Müge'ye anlatmış ancak Müge buna inanmamıştır. Bunun üzerine Nare, kanıt bularak kendisine göstereceğini söylemiştir. Müge ve Sancar bir aradayken Nare arayıp kanıtı bulduğunu söylemiştir. Nare, tam kanıtı Müge ve Gediz'e izletecekken Sancar onları görür. Sancar'ın hem Akın'ı öldüreceğini hemde kendini yok edeceğinden korkan Nare bu videoyu kesinlikle Sancar'ın görmemesi gerektiğini söyler ama tamda bu sırada Sancar gelip Nare'nin elinden telefonu çeker. Sefir'in kızı son bölüm heyecan dolu sahneleri ile ekranlarda.

Sancar ve Gediz hapisten çıktıklarına tam sevinecekleri sırada Gediz, Sancar'a Sefirin Kızının gittiğini söyler. Bu haber Sancar'ı yıkar. Zira, üzüldüğü şey sadece kızını kaybetmiş olması değildir. Aynı zamanda Sancar yıllar önce Nare tarafından terk edilişini hatırlar. Sancar, Güven Çelebi'yi Barselona'ya gitmeye ve kızlarını geri getirmeye ikan eder. Ancak Nare'nin Barselona'da olduğunu öğrenen sadece onlar değildir. Polisten kaçan Akın'da Barselona'ya gitmek için hazırlık yapar. Üstüne bir de Gediz gitmeye karar verince ortalık tümden karışır.

Star TV'nin en yeni projelerinden biri olan Sefirin Kızı dizisini izleyenler Sancar ve Gediz'in hapisten kurtulduklarına şahit oldu. Sancar'ın sekiz yıl önce yaptığı bir plan Akın'ın başını derde soktu. Bu duruma şaşıran Gediz, Sancar'ın Nare'ye inanmadığı halde böyle bir şey yapmış olmasına hayret etti. Öte taraftan Müge ablaya yıllar önce başından geçen tecavüz olayını anlatan Nare tam bunu Akın'ın yaptığını söyleyecekken Meleğin sesine koşalar. Müge henüz Akın'ın ne denli kötü olduğunu öğrenemez. 

Sancar ise Nare'ye saldıranların ardında annesinin parmağının olduğunu öğrenince annesini konaktan gönderir. Bu arada Nare kızı ve kendi hayatı için büyük bir karar eşiğindedir.

SEFİRİN KIZI 6. BÖLÜM ÖZET

Sefirin Kızı 6. bölüm izleyenler Sancar ve Gediz'in geçmişte yaptıkları bir hata yüzünden gözaltına alındıklarına şahit olacaklar. Diziye yeni bölümünde katılan Melis Birkan ve Aras Aydın Gediz ve Sancar'ı ters sorguda çözmeye çalışacak. ortaklıklarını koruduğuna ancak dostluklarını bitirdiğine şahit olacak. Gediz'în Nare'ye aşık olduğunu itiraf etmesi bomba etkisine sebep olurken olayların bundan sonra nasıl şekilleneceği merak ediliyor.

Sefir'in kızı son bölüm izle

Sancar'ın büyük bir kızgınlıkla yaptığının sonuçlarına nasıl katlanacağına şahit olacak. Son bölümde Sancar ile Gediz arasındaki gerilim giderek artmaya başlayacaktır. Zira, Gediz'in Nare'ye karşı olan hislerini iyice belirginleşmeye başladı. Bunun hesabını soran Sancar'a ise hiç çekinmeden aşkını itiraf edecektir. Bu noktadan sonra ikilinin nasıl adıkm atacağı merak konusu iken, Nare, daha önce Sancar ve Menekşe'nin evliliklerinin henüz sadece resmiyette olduğunu sanırken son yaşananları öğrenecektir. 

Kızları dedeleri tarafından Karadağ'a götürülen Nare ve Sancar Efe'nin ateşkes ilan ettiğini görecek. Nare ve Sancar Efe kızlarını Sefir'den geri almak için Podgoridsa'ya gider. İkili kızlarını almaya çalışırken kendilerini buldukları bambaşka dünyada kaderden bir gün ve bir gece feragat ederler. İkili kimi zaman kaçamadıkları anılarla yüzleşmek zorunda kalırken kimi zamanda gerçeklerle uyanırlar rüyadan. Öte yandan Gediz, kalbindeki gerçekle yüzleşir. İkiliyi tek başına düşünmeye dayanamayan Menekşe harekete geçer. 

Sancar Efe yokken evi terk eden Menekşe'yi kocasından başkası ikna edemiyor. Öte yandan Sancar Efe ile Nare'nin Montenegro'da verdikleri ortak mücadele onları bir kez daha yakınlaştırıyor. Sefirin Kızı 3. Bölüm'ün en çarpıcı detayı ise Gediz beyin hayatının en büyük hatalarından birini yaptığının farkına varması oluyor. Çünkü, Gediz bey farkında olmadan Nare'ye aşık olduğunu öğreniyor. Ancak bu durumun imkansızlığı onu korkutuyor.

Star TV'nin en yeni projelerinden biri olan Sefirin Kızı yurt dışında çekilen sahneleri ve çarpıcı konusuyla dikkat çekiyor. Diziseverler tarafından fragmanın yayınladığı ilk günden bu yanan heyecanla beklenen Sefirin Kızı 16 Aralık akşamında ilk bölümüyle ekranlara geldi. 23 Aralık 2019 Pazartesi tarihinde 2. bölümü ile ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı dizisinde çarpıcı olaylar yaşanmaya başlıyor. Kızı için kayalıklara çıkan Nare, yine kızı için vazgeçer intihar etmekten. Öldürdüğünü sandığı adamın aslında ölmediğini ve hapse girmeyeceğini öğrenen Nare'nin tek bir hedefi kalmıştır. O da kızını babasında geri almak ve geri döndüğü toprakları kızına yurt yapmaktır. Ancak kötü karakterler yine iş başındadır.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Sefirin Kızı ya da bazı izleyicilerin Seferin Kızı olarak bildiği dizi adından daha çok söz ettireceğe benziyor. 

SEFİRİN KIZI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar ile bir büyükelçinin kızı olan Nare'nin aşk hikayesini konu alan dizi, ikili arasında çocukluktan başlayan aşkı en başından beri konu alır. 

Nare'ye aşık olan Sancar, yıllarca sevdiğini bekler. İkili birbirlerine olan aşklarını tüm engellere rağmen yaşatırlar. Ve Nare bir gün Sancar'a kaçar. Tam kavuşacakları gece Nare ortadan kaybolur. 

Bu durum için bir çok efsane uydurulur. Kimisi Nare'nin denize düştüğünü kimisi Avrupa'ya kaçtığını söyler. Bir türkücü ise ikili için bir türkü yakar ve Seferin Kızı alaca kuş oldu der. 

Sefirin Kızı ortadan kaybolduktan tam dokuz yıl sonra tam Sancar'ın umudunu kestiği anda ortaya çıkar. Bir düğün gecesi kaybolan Nare yine bir düğün gecesi, yani Sancar'ın düğününün olduğu gece ortaya çıkar. Üstelik yanında bir kız çocuğuyla.

SEFİRİN KIZI CANLI İZLE

Kaynak: sonhaberler.com

Yorumlar

Yarın sabah saat önce Sabah olmasa bende olmam ama seferin kızı olur
feruza memnunum
arkadaş gurubu en güzel bölümleri bekliyorum
arkadaşlar gurubu devamını çok istiyoruz hemen çekilsin filmi