Savaş Cebeci'den kavga sonrası ilk açıklama

Kaan Kazgan ile yaptıkları maç sonrasında ne diyeceği merak konusu olan Savaş Cebeci açıklama yaparak erdemli bir şekilde yenilgiyi kabullendi.

Google Haberlere Abone ol
Savaş Cebeci'den kavga sonrası ilk açıklama

Savaş Cebeci, Kaan Kazgan ile yaptıkları maçtan sonra Instagram hesabından açıklama yaptı.

Kavga sonrasında ne olacağını merak eden dövüş severlerin merakla beklediği açıklamada Cebeci, yenilgiyi kabul ederek erdemli davrandı.

Cebeci açıklamasında, "Arkadaşlar merhaba. Kaan Tuzla'ya geldi. Maç yaptık. Beni yendi. Öncelikle Tuzla'ya geldiği için kendisini tebrik ediyorum. Beni yendiği için kendisini tebrik ediyorum. Delikanlıca bir maç oldu. Beni yendi helal olsun. Maç bu. Delikanlıca bir maç oldu. Yenmek de var, yenilmek var. Kaşımda biraz açılma var. Durum bundan ibaret. Bu mevzuda böylece kapandı" dedi.

İşte Savaş Cebeci'nin o açıklaması:

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Savaş Cebeci (@realsavascebeci)'in paylaştığı bir gönderi

NE OLMUŞTU?

Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci, sosyal medya üzerinden birbirlerine meydan okumuşlardı. Cebeci, Kazgan'ın 70 kilo ağırlığında olduğunu, kendisinin ise 120 kilo ağırlında ve 1.90 boyunda olduğunu belirterek, "Ben 70 kiloluk adama yenilmem" demişti. 

Restleşmeler sonrasında iki isim İstanbul Tuzla'da boş bir arazide karşı karşıya gelmişti. Cebeci, maçın spor salonunda yapılmasında ısrar etmişti ancak Kazgan ısrarlı bir şekilde meydanda yapılmasını istemişti. Kazgan'ın ani saldırısıyla Cebeci kendini yerde bulmuş bir daha da kalkamamıştı.

 

Yorumlar