Şarkıcı Bengü'nün Van konseri olaylı bitti

Van'da Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen festivalde sahne alan sanatçı Bengü, "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözlerinden sonra pet şişe yağmuruna tutuldu.

Google Haberlere Abone ol
Şarkıcı Bengü'nün Van konseri olaylı bitti

Başarılı şarkıcı Bengü, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Van Kültür Yolu Festivali'nde ilk defa Van'da sahne aldı. Konsere başlamadan önce seyircilere hitap eden Bengü, "Uzun zamandır hiç bu kadar heyecanlanmamıştım, kalbim duracak gibi oldu. Van'a hep gelmek istedim ama kısmet olmadı. Böyle güzel bir festival düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Festival inanılmaz güzel ve kalabalığın enerjisini hissedebiliyorum. Çok güzelsiniz" ifadelerini kullandı.

SEYİRCİLERDEN PET ŞİŞELİ PROTESTO

Konserin sonuna doğru beklenmedik bir olay meydana geldi. Bengü'nün, şarkılarını söyledikten sonra "Ne mutlu Türküm diyene" sözleriyle konserini bitirdiği ileri sürüldü. Bu sözlerin ardından seyircilerden bazıları tepki gösterdi. Van Ekspres hesabından yayınlanan görüntülerde, sinirlenen onlarca seyircinin ellerindeki pet şişeleri sahneye fırlattığı görüldü.

KONSERDE YAŞANANLAR VE TEPKİLER

Bengü, konser maratonuna hız kesmeden devam ederken, Van'daki bu konseri sırasında yaşanan olay sosyal medyada geniş yankı buldu. Van konserinden kareleri Instagram hesabından paylaşan Bengü, yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Yorumlar