Samsung’tan evde zaman geçirenlere özel kampanya

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Türkiye genelinde mücadele devam ediyor. Vatandaşların evlerinde kalmalarının büyük önem taşıdığı bu dönemde Samsung da hayata geçirdiği kampanyalar ile evde zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor.

Google Haberlere Abone ol
Samsung’tan evde zaman geçirenlere özel kampanya

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Türkiye genelinde mücadele devam ediyor. Vatandaşların evlerinde kalmalarının büyük önem taşıdığı bu dönemde Samsung da hayata geçirdiği kampanyalar ile evde zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor.

Türkiye’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle vatandaşlara evde kalmaları yönünde çağrılar devam ederken Samsung da evde zaman geçirmeyi daha keyifli hale getirecek kampanyalar sunuyor. Samsung Online Mağaza (https://shop.samsung.com) üzerinde geçerli olan kampanyalar ile sunulan fırsatlar sayesinde sağlığınız için evlerinizde kaldığınız bu dönemi hem verimli hem de keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. İşte Samsung’un öne çıkan kampanyalarından bazıları:

Samsung Galaxy ürünlerinde 1.000 TL’ye varan hediye çekleri

Samsung, Galaxy serisi akıllı telefonları için 1000 TL’ye varan hediye çeki veriyor. 30 Nisan’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında Samsung Online Mağaza üzerinden Galaxy S20 Ultra satın alanlara 1.000 TL, Galaxy S20+ satın alanlara 700 TL, Galaxy S20 veya Galaxy Note10 Lite satın alanlara ise 500 TL değerinde hediye çekleri veriliyor. Hediye çekleri yıl sonuna kadar geçerli olup online mağaza üzerinden mobil ve aksesuar kategorilerinde yapılacak diğer alışverişlerde geçerli olacak.

Öğrencilere yüzde 10’a varan indirimler

Koronavirüs nedeniyle Türkiye’de okullarda eğitime ara verilirken eğitim sürecinin kesintiye uğramaması için öğrenciler, uzaktan eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda online mağaza üzerinden Wi-Fi özellikli Samsung Galaxy tabletlerinden 31 Mayıs’a kadar satın alanlara eğitimleri için üç ay ücretsiz “Okulistik İçerik Paketi” hediye eden Samsung, buna ek olarak “Eğitim İndirim Programı Kampanyası” da başlattı. Samsung Online Mağaza’ya edu.com.tr ve k12.com.tr uzantılı mail adresleri ile üye olmuş kullanıcılar için geçerli kampanya kapsamında nisan ayı boyunca Samsung Online Mağaza üzerinden satın alınacak seçili tablet ve giyilebilir ürünlerde yüzde 10’a varan indirimler yapılıyor.

Samsung Galaxy ile YouTube Premium’un keyfini çıkarın

Evde YouTube Premium’un sunduğu tüm avantajların keyfini çıkararak eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız bu teklif tam sizin için. Galaxy cihazlarınızda çevirim dışı ve arka planda oynatma seçenekleriyle sevdiğiniz videoları, dizileri ve filmleri reklamsız izlemek için 4 aya varan ücretsiz YouTube Premium üyelik fırsatından faydalanabilirsiniz. 5 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olan teklif kapsamında Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip sahipleri 4 Ay YouTube Premium; diğer Galaxy Cihaz sahipleri ise 2 Ay YouTube Premium sahibi oluyor. Ücretsiz YouTube Premium deneme üyeliğinizi başlatmak için: https://www.samsung.com/tr/ offer/galaxy-youtube-premium/

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: SonHaberler

Yorumlar