Cerrahpaşa randevu nasıl alınır - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Randevu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden randevu almak isteyen vatandaşların önünde birden fazla seçenek bulunuyor. Cerrahpaşa randevu sisteminden her ne kadar müsait bir saat bulmak çok zor olsa da yine de randevu almak mümkün. Cerrahpaşa'dan randevu almak için aşağıda verilen internet sitesi adreslerini kullanmak mümkün.

Cerrahpaşa randevu nasıl alınır - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Randevu
10 Aralık 2018 Pazartesi 08:50

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden randevu almak mümkün. Bunun için Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden randevu almanın üç yolu var. İlk ikisi internet üzerinden verilen adreslerden online olarak, üçüncüsü ise telefon üzerinden. 

Cerrahpaşa randevu sistemi online olarak çalışıyor. Cerrahpaşa randevu sistemini kullanmak için öncelikle //cerrahpasarandevu.istanbul.edu.tr/Randevu ya da //itfrandevu.istanbul.edu.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu adreste karşınıza Resimli Anlatım-1'deki gibi bir ekran çıkacak. 


Resimli Anlatım -1: Cerrahpaşa Randevu Sistemi Ekranı

Bu ekranda randevu alabilmeniz için sizden bazı bilgiler talep edilecek. TC Kimli No, baba adınız, telefon numaranız ve doğum yılınızı bilmeniz gerekiyor. Telefon numarası olarak cep telefonu numarası vermeniz gerekiyor. Çünkü randevudan sonra cep telefonunuza randevu bilgileri geliyor. 

Cerrahpaşa Randevu alma sisteminin ilk aşaması olan bu ekranı doldurduktan sonra hemen alttaki güvenlik kodunu da girmeyi sakın unutmayın. Bunu da girdikten sonra karşınıza Cerrahpaşa Randevu alma sistemi geliyor. 

Burada muayene olmak istediğiniz Cerrahpaşa'da bulunan bütün polklinikler ve bölümler yer alıyor. Öncelikle muayene olmak istediğiniz polikliniği seçiyorsunuz.


Resimli Anlatım-2: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Randevu Sistemi Ekranı Polklinik seçme ekranı

Resimli Anlatım-2'de belirtildiği gibi randevu almak istediğiniz bölümü seçtiğinizde sağ taraftaki alanda o bölümün randevuya müsaitlik durumu belirecek. Cerrahpaşa muayene saatlerinin gösterildiği bu alanda kendinize uygun olan saati seçiyorsunuz. 


Resimli Anlatım-3: Cerrapaşa Tıp Fakültesi Randevu Sistemi gün ve saat seçme ekranı

Resimli Anlatım-3'te olduğu gibi bu saatlerden herhangi birin seçtikten sonra karşınıza Cerrahpaşa randevu onay ekranı gelecek. Seçtiğiniz saatte randevuyu onaylıyorsanız alt tarafta yer alan onay tuşuna basıyorsunuz.

Onay tuşundan sonra başlangıçta verdiğiniz cep telefonu numarasına randevuya ilişkin bilgiler geliyor. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne gittiğiniz gün randevu bilgilerini kayıt bölümüne göstererek kayıt yaptırdıktan sonra ilgili hekimin kapısında bekliyorsunuz.

MESAİ DIŞI RANDEVU

Cerrahpaşa'da mesai saatleri içi dışında bir de mesai saatleri dışında randevu menüsü de var. Ancak şu an Cerrahpaşa mesai dışı randevu sistemi çalışmıyor. 

CERRAHPAŞA RANDEVU TELEFONU

Cerrahpaşa randevu sisteminin dışında iletişim kanallarından da gerekli bilgileri almak mümkün. Cerrahpaşa telefon numaraları, 0212 414 24 24, 0212 404 03 00. Fax numarası ise 0 212 404 07 01. 

CERRAHPAŞA E-MAIL ADRESİ 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne e-mail yoluyla iletişim kurmak isteyenler için, iucbilgi@istanbul.edu.tr adresini verebiliriz.

'AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİKLERİNDE VERİLEN HİZMETLER

Sağlığın korunması, hastalıkların önlenmesi için risk değerlendirmesi ve taramalar, Periyodik muayene, Sağlık sorunlarının ilk değerlendirmesi, tetkik ve tedavi, İlaç kullanım raporlarının çıkartılması ve yenilenmesi (Bizzat başvuru), Raporlu ilaçların reçete edilmesi (Bizzat başvuru)'

Anabilim Dalı
Aile Hekimliği
Algoloji (Ağrı) Polikliniği
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Böbrek Transplantasyon Ünitesi
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Deri ve Zührevi Hastalıklar
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi 
Genetik Tanı Merkezi (GETAM)
Göğüs Cerrahisi 
Göğüs Hastalıkları 
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum 
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Kulak Burun ve Boğaz 
Nöroloji 
Nükleer Tıp 
Ortopedi ve Travmatoloji 
Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Üroloji

CERRAHPAŞA SONUÇ VE RAPOR SORGULAMA

Cerrahpaşa'da muayene olan ya da burada kan tahlili, rapor başvurusu yapan vatandaşların sonuçları sorgulaması için de lazım olan adresleri de sizler için derledik. Buna göre; 

CERRAHPAŞA İLAÇ RAPOR SORGULAMA

CERRAHPAŞA PATOLOJİ RAPOR SORGULAMA

CERRAHPAŞA RADYOLOJİ RAPOR SORGULAMA

CERRAHPAŞA LABORATUVAR SONUÇ SORGULAMA


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Selim Ari - 2 hafta önce
Beyazıt semt poliklinikden randevu için eve sayfasinda bilgi yok