Saadet Partisi bu yıl Erdoğan'ı da davet etti

Saadet Partisi, önceki yıllarda CHP'li ve ulusalcı isimleri davet ettiği Necmettin Erbakan'ı anma törenlerine bu yıl Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da davet etti.

Google Haberlere Abone ol

Saadet Partisi, Milli Görüş'ün lideri Merhum Necmettin Erbakan'ın vefatının 10. yılında, Necmettin Erbakan'ı Anma ve Anlama Programı'na Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerini davet etti.

Partiden yapılan açıklamada "Vefatının 10. yılında 54. Hükümetin Başbakanı ve Saadet Partisi Merhum Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı Anma ve Anlama Programı'nın konseptini 'Yaşanabilir Türkiye' olarak belirledik. 27 Şubat Cumartesi Günü saat 19.30'da başlayacak olan program, pandemi koşullarının gözetilmesi sebebiyle kısıtlı sayıda konuğun katılımıyla gerçekleştireceğiz. Partimiz, tüm dünya ortak yayınıyla 'Saadet Partisi TV' Youtube kanalından da canlı olarak yayınlayacağı programa Cumhurbaşkanı başta olmak üzere tüm siyasi parti liderlerini davet etti" ifadelerine yer verildi.

Ziyaret akıllara Cumhrubaşkanı Erdoğan'ın, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Oğuzhan Asiltürk'ün evine yaptığı ziyareti getirdi. Ziyaret sonrasında Saadet Partisinin Cumhur İttifakı'na katılacağı konuşulmuştu.

ERBAKAN ÖDÜLLERİNE UĞUR DÜNDAR DAVET EDİLMİŞTİ

Saadet Partisi geçen yıllarda düzenlenen Erbakan Ödülleri törenlerine 28 Şubat'ın sembol isimlerinden Uğur Dündar'ın da aralarında bulunduğu isimleri davet etmiş, büyük tepki toplamıştı. 

 

Yorumlar