Rüzgar Gülü Başvuru 2022 TRT Çocuk yarışma kayıt, başvuru formu, nasıl ve nereden yapılır?

Rüzgar Gülü başvuru 2022 TRT Çocuk'un eğlenceli yarışma programlarından Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru formu nereden ve nasıl elde edilir diye merak edenler için bir derleme yaptık. İyi Eğlenceler Çocuklar!

Google Haberlere Abone ol
Rüzgar Gülü Başvuru 2022 TRT Çocuk yarışma kayıt?

RÜZGAR GÜLÜ BAŞVURU 2022 TRT Çocuk Rüzgar Gülü kayıt, başvuru formu, nasıl ve nereden yapılır? Çocukların büyük ilgiyle izledikleri "Rüzgar Gülü" yarışması uzun aradan sonra yeniden ekranlara döndü. Çocuklar hem eğlendirici hem de bilgilendirici yarışmayla güzel vakit geçiriyor. TRT Çocuk Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yapmak isteyen çocuklar uzun uğraşlarda bulunuyor ancak başvuru işlemlerini bir türlü yapamıyor. TRT Çocuk'ta yayınlanan Rüzgar Gülü Yarışması özellikle de çocuklar tarafından heyecanla izleniyor. Yarışmayı izleyen minikler de katılmak için heyecanla başvuru formunu ve adresini araştırıyor. 

TRT ÇOCUK RÜZGAR GÜLÜ BAŞVURU FORMU KAYIT NASIL VE NEREDEN?

Rüzgar Gülü Yarışmasına katılmak isteyen minikler için gerekli olan bilgilerin tamamını derleyerek buraya aktardık. Çocukların son dönemlerde hayranlıkla takip ettikleri TRT Çocuk Rüzgar Gülü yarışması miniklerin güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Yarışmaya başvuru yapmak isteyenler ise heyecanla kabul edilmeyi bekliyor.

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yap 2022, nasıl başvuru yapılır? Rüzgar Gülü BAŞVURU FORMU
Rüzgar Gülü Yarışması

 

Bu makalemizde sizlere TRT Çocuk Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru işlemlerini anlatacağız.

RÜZGAR GÜLÜ YARIŞMASINA BAŞVURU

Rüzgar Gülü yarışması TRT Çocuk'ta her gün yayınlanan bir yarışmadır. Yarışmaya telefon güzerinden canlı bağlantı yoluyla katılmak mümkün olduğu gibi, yarışmaya mesaj göndererek de farklı formatlardaki yarışma kategorilerine katılabilirsiniz. 

Şimdi öncelikle Rüzgar Gülü'nün kaç kategoriden oluştuğunu belirtememiz lazım. Rüzgar Gülü yarışmasında Tel Ali, Rüzgar Gülü Canlı Yayın, Rüzgar Gülü Atasözü Gönde ve Rüzgar Gülü Zıpzıpa Cevap Gönder şeklinde farklı kategoriler bulunuyor. 

Bu yarışmalardan herhangi birine katılmak istiyorsanız Resim-1'deki yuvarlak kutucuklardan birini seçmelisiniz.

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yap 2022, nasıl başvuru yapılır? Rüzgar Gülü BAŞVURU FORMU
Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yap 2022, nasıl başvuru yapılır? Rüzgar Gülü BAŞVURU FORMU


Resim-1: Kutucuklardan birini tıklıyoruz

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yap 2022, nasıl başvuru yapılır? Rüzgar Gülü BAŞVURU FORMU
Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yap 2022, nasıl başvuru yapılır? Rüzgar Gülü BAŞVURU FORMU


Resim-2: Bu formu eksiksiz bir şekilde dolduruyoruz.

Hemen ardından önünüze gelen Resim-2'de yer alan formu dolduruyoruz.


Resim-3: Başvuru butonuna tıkladıktan sonra başvuru işleminiz tamamlanıyor. 

Formumuzu eksiksiz doldurduğumuza lütfen dikkat edelim. Formu doldurduktan sonra hemen altında bulunan Resim-3'te de gösterildiği gibi "başvuru" butonuna tıklıyoruz. Hepsi bu kadar!

TRT ÇOCUK RÜZGAR GÜLÜ SAAT KAÇTA?

TRT Çocuk kanalında yayınlanan Rüzgar Gülü yarışması hafta içi her gün saat 18.50'de başlıyor. Yaklaşık yarım saat süren yarışma 19.20'de sona eriyor. Çocukların severek ve beğenerek izlediği yarışmanın çok kısa olması çocukları bazen üzebiliyor.

RÜZGAR GÜLÜ ŞARTLARI NELERDİR?

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yapmak için özel bir şart aranmıyor. Türkiye'nin her yerinden belli yaş aralığındaki bütün çocuklar yarışmaya başvuru yapabiliyor. Yarışmaya katılacak çocukların anne veya babalarının gözetiminde başvuru yapması gerekiyor. Telefon ile bağlantı kurulması esnasında da yine aynı şekilde ebeveynlerden birinin çocuklarının yanında olması ve yarışmaya katılabilmeleri için gerekli olan muvaffakiyetleri vermesi gerek. Ebeveynlerinden habersiz başvuru yapan çocukların başvurusu kabul olmuyor. 

RÜZGAR GÜLÜ YAŞ SINIRI KAÇTIR?

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yapmak için belli bir yaş aralığında olmak gerekiyor.

Şimdi sıra geldi başvurumuzu yapmaya. Başvuru için öncelikle şu linki kullanmalısınız: 

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Yarışması Başvuru Formu


 

Yorumlar

Yusif Yusif
Muhammed Yusuf Bende katılmak istiyorum.
Kamile nur Beni de alın lütfen.
Çelebi Çok istiyorum rüzgar gülüne katılmayı🥹🥹
Çelebi Benide alın lütfen