Rüyada ayakkabı görmek ne anlama gelir

Rüyada ayakkabı görmek; Rüyada görülen ayakkabının anlamı, kişinin rüyayı nasıl gördüğüne göre değişir. Genel olarak zenginlik olarak yorumlanan ayakkabı rüyası bazende kişinin güç kuvvet kazanmasına yorumlanır.

Google Haberlere Abone ol

Rüyada Ayakkabı görmek, gidilecek çeşitli yolların işaretidir. Hayat boyu alacağınız yol anlamına gelir. Rüyada ayakkanı görmek, hayat boyu nasıl bir duruş sergileyeceğinize ve etrafınızdaki insanlarla olan ilişkinize de yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayakkabı görmek, rüyayı görenin güç ve kuvvet kazanmasına, ona hizmet edecek bir hanıma ve hizmetinde bulunacak bir hizmetçi olarak tabir edilir. Rüyada görülen ayakkabının durumu (eski ve ya yeni olması yıpranmışlığı) rüya tabirini değiştirebilir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, iş hayatınızda ya da kişisel yaşantınızda eksik birşeyler olduğu anlamına gelir. Rüyada ayakkabı kaybetmek meslek ya da itibarını kaybetmek olarak yorumlanabilir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı

Rüyada topuklu ayakkabı görmek, manası kadındır. Rüyada görülen topuklu ayakkabı bekar için evlenmeye işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek, rüya tabircileri tarafından iyi olarak yorumlanır. Zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Yeni atılacağınız işte başarılar elde etmektir. Rüyada giyilen ayakkabı yeni atılımlar yapmak ve bu işten başarı elde etmek anlamını taşır. Güç ve kuvvetin işaretidir.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı almak, güzel bir döneme geçiş yapıldığı anlamına gelir. Güzel bir ayakkabı satın aldığını gören kişi başarıya ulaşır. Eski ya da yıpranmış bir ayakkabı alan kişi için ise iş hayatında yaşanacak sıkıntının işaretidir. Bazen de rüyada ayakkabı almak rüya sahibi erkek ise eşi olarak yorumlanır. 

Rüyada Siyah Ayakkabı

Rüyada siyah ayakkabı zorluk yaşanacağı anlamında yorumlanır. Bazı tabirciler rüyada siyah ayakkabı görmek mevki sahibi olmaya işaret eder demiştir.

Rüyada Mavi Ayakkabı

Rüyada mavi ayakkabı, dürüstlüğün ve açıklığın sembolü olan mavi renkteki ayakkabılar giymek, hayatınızda bundan sonra daha pozitif olacağınızın ve zihninizdeki berraklığın habercisidir.

Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada ayakkabı aramak doğru yola koyulmaya delalet eder.

Yorumlar