Rüyada diş fırçalamak ne anlama gelir

Rüyada diş fırçalama, zenginlik, bereket ve ferahlık anlamını taşır. Pek çok kişinin görebileceği rüyalardan biri olan diş rüyası rüyayı görme biçimine göre farklı anlamlarda yorumlanır. İşte rüyada diş görmek ve fırçalamak anlamları

Rüyada diş fırçalamak ne anlama gelir
07 Aralık 2018 Cuma 19:04

Rüyada diş fırçalamak, rüyanın görülme şekline göre farklı anlmalarda yorumlanır. Genel olarak rüyada diş fırçalamak ferahlık ve başarı anlamındadır.

Rüyada diş fırçalamak, çok para kazanmak anlamını taşır. Girilen işten büyük paralar elde edileceği anlamını taşır. Kazanılan para hak edilmiştir paradır. Verilen çabaların sonunda hakkına kavuşacağı anlamına gelir. Emeklerin karşılığı alınacaktır. 

Rüyada diş fırçalamak, bazı tabircilere göre rüya sahibinin bir sır taşıdığı anlamına gelir. Rüya sahibi bu sırrı saklamayı sürdürmek için büyük çaba sarfeder.

Rüyada diş fırçalamak imam Nablusi'ye göre, kuruntulardan ve sıkıntılardan kurtulmak anlamındadır. Darlık günlerinden bolluk günlerine erişeleceği ve çok para kazanılacağına delalet eder.

Rüyada diş görmek

Diş rüyası çok güzel bir rüyadır. Zenginlik, ferahlık, keder ve dertlerden kurtulmak anlamını taşır. Rüya sahibi tüm hayal kırıklıklarından kuruntulardan sıyrılıp feraha erecektir.Manevi huzuru bulacak, maddi bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada bembeyaz diş görmek

rüyada görülen bembeyaz diş çok çok güzeldir. Büyük paralara delalet eder. Maddi kazanç ve zenginlik gelecek demektir.

Rüyada diş çekmek çektirmek

Rüyada dişinin çıktığını ya da çektirdiğini gören kimse için bazı tabirciler akrabadan birinin vefat edeceği şeklinde yorumlamıştır. Bazılarına göre ise; elinden mal çıakcağı anlamını taşır.

Rüyada altın diş görmek

Rüyada görülen altın diş bilge kişi demektir. Rüya sahibi ilim tahsil eder ve bilge bir kişi olur. Herkesin dinleyeceği ve akıl soracağı birisi olur.

Cabir’ül-Magrîbî’ye göre rüyada diş fırçalama yada diş aralarını temizlemek rüyası birilerinden yardım alacağı anlamını taşır.

Rüyada dişleri pislikten temizlemek mekruh olan işlerden uzaklaşma anlamındadır. Bazende rüyada diş temizlemek, yüksek makama erişmek anlamındadır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×