Rıza Kocaoğlu çocuğu var mı, aşı oldu mu?

Rıza Kocaoğlu çocuğu var mı, aşı oldu mu veya aşı olmuş muydu, şu anda sağlık durumu nasıl?

Google Haberlere Abone ol

Rıza Kocaoğlu çocuğu var mı, aşı oldu mu, kaç tane aşı olmuştu veya hiç olmamış mıydı? 

Türkiye'nin en son "Çukur" isimli dizide "Aliço" karakteriyle hatırladığı ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu magazin dünyasını üzen bir gelişmeyle gündeme geldi. Rıza Kocaoğlu'nun Koronavirüse  yakalandığı öğrenildi. Kocaoğlu'nun virüse yakalanmasından sonra sevenleri derin bir hüzne boğulurken, birçok kişi ise Rıza Kocaoğlu çocuğu var mı, aşı oldu mu sorularının cevaplarını merak ediyor.

Gelen son dakika haberine göre Rıza Kocaoğlu Kovid-19 virüsünün en son tespit edilen Omicron varyantına yakalandı.

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Kocaoğlu'nun Twitter hesabından, "Omicron, Selamün Aleyküm" paylaşımına pek çok yorum geldi.

Son dönemlerde, Çukur, Ya İstiklal Ya Ölüm, İçerde gibi popüler yapımlarla ününe ün katan oyuncu Rıza Kocaoğlu koronavirüse yakalandı.

 Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kocaoğlu, koronavirüse yakalandığını, "Omicron, Selamün Aleyküm" notuyla duyurdu.

Rıza Kocaoğlu 19 Mart 1979 tarihinde İzmir ilinde dünyaya geldi.

42 yaşında olan Rıza Kocaoğlu aslen Kars-Erivan-Selanik karışımı bir ailenin çocuğudur.

Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan "Başbakan" lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepelidir.

Çağan Irmak'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu "Bana Şans Dile" ile sinemaya adım atarak başrolü üstlenen oyuncu, Şile Büyülü Fener Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

"Av Mevsimi" filminde rol aldıktan sonra DOT oyunları "Malafa" ve "Punk Rock"ı sahneledi. 90'ların efsane radyo programından yola çıkarak çekilen, Kaybedenler Kulübü filminde sinemaya tekrar adım attı. Ayrıca önemli olarak gösterilebilecek Kuzey Güney ve Ezel dizilerinde de rol aldı. 2012'de Karadayı dizisinde "Yasin Komiser"i canlandırdı.

2016 yılında İçerde dizisinde Davut adlı karakterle başroldeydi. 2017 tarihinden bu yana Çukur dizisinde "Aliço" başrol karakterini canlandırmaktır. 2019 yılında Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde Arıza Rıza rolüyle sinemada yer aldı. 2020 yılında 6 bölüm olarak yayınlanan Ya İstiklal Ya Ölüm tarih dizisinde Kurtuluş Savaşı sırasında İstanbul Telgraf müdürlüğü yapan İhsan Pere'yi canlandırmıștır.

Evli olmadığı bilinen Rıza Kocaoğlu'nun haliyle çocuğu da yok.

Rıza Kocaoğlu'nun aşı olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.


 

Yorumlar