Rise and Shine kimin? Sahibi kimdir?

Rise and Shine isimli marka son dönemlerin en çok konuşulan piyasa firmaları arasında yer alıyor. Sahipleriyle ilgili ortaya atılan iddialar ise şirketi daha da ilgi odağı haline getirdi. Peki, Rise and Shine kimin? Sahibi kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Rise and Shine kimin? Sahibi kimdir?

Rise and Shine markası kimin, sahibi kimdir soruları bu aralar merakla soruluyor. Sahipleriyle ilgili bazı kesimler tarafından ortaya atılan iddialar şirketle ilgili soruları daha artırdı. 

RİSE AND SHİNE KİMİN? SAHİBİ KİMDİR?

Rise and Shine isimli marka kamuoyunda yakından tanınan ve son günlerin tartışmalı isimlerinden Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ındır. 

Medikal sektöründe son teknoloji cihazlar üreten Dipomed Medikal ile kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini tüketiciyle buluşturan Rise & Shine Kozmetik markalarının kurucusu Engin Polat, son olarak erkeklere özgü bakım merkezi Engin Polat For Men'i hayata geçirmişti. Sektördeki yükselişini sürdüren genç iş adamı, yatırımlarına devam edeceğini söyledi.

Kozmetik sektörüne ilişkin yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanan Engin Polat, iddialı konuştu: "Büyük ses getirecek dev bir yatırıma hazırlanıyorum. Kozmetik sektöründe yepyeni bir sayfa açacağız. Tamamen hayata geçtiğinde, bu proje bir milat olacak. Kozmetik sektöründe taşlar yerinden oynayacak."

Açılış hazırlıklarını sürdürdüğü otelle turizm sektörüne de göz kırpan Engin Polat, sürprizlerinin devam edeceğini dile getirdi: "Turizm otelcilik bizim için yeni bir alan ama heyecanımız çok yüksek. Bir yandan bu yeni sektörde başarı sağlamak için çalışmalar yaparken, diğer yandan kozmetik dünyasındaki faaliyetlerimize son sürat devam edeceğiz."

RISE AND SHINE SAHİBİ ENGİN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat, 03 Haziran 1988 tarihinde doğmuştur ve 2 çocuk babasıdır. Annesinin adı Şükran Polat, babasının adı ise Sezgin Polat’tır. Polat’ın Alper Kürşat Polat, Kübra Polat ve Hazal Polat adında kardeşleri vardır. Ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.

DİLAN POLAT KİMDİR?

Üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütüldü. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat'ın 2 çocuğu var.

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

Polat, babasının yıllarca beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğünü, hastalığı nedeniyle meydana krizlerden birinde annesini öldürdüğünü söyledi. O anları anlatırken gözyaşlarına boğulan Polat, annesinin vücudundan 7 tane kurşun çıktığını dile getirdi.

KARDEŞİ GÖZALTINA ALINDI

Canlı yayında uyuşturucu madde kullandığını itiraf eden Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu gözaltına alındı.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, sosyal medyada canlı yayın yaparken uyuşturucu madde kullandığı itirafında bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı sırada "Uyuşturucu madde içiyorum" itirafında bulundu. O anlara ait görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem olurken konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yapılan çalışmaların ardından Sıla Doğu, bugün polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Doğu işlemleri için emniyete götürüldü.

Yorumlar