Pqueen Kanser Mi, Ne Kanseri?

Pqueen'in hasta olduğu iddialarından sonra, "Kanser mi, ne kanseri oldu" soruları da cevap aramaya başladı. Twitch fenomeni Pqueen'in hayranları bu aralar aldıkları haberle yıkılmış görünüyor.

Google Haberlere Abone ol
Pqueen Kanser Mi, Ne Kanseri?

Pqueen'in kanser olduğu söylentileri hayranları arasında derin bir üzüntüye neden oldu. Gelen son dakika haberine göre ünlü fenomenle ilgili gelişmeler can sıkıcı.

PQUEEN KANSER Mİ NE KANSERİ?

Twitch fenomeni Pqueen, YouTube videosuyla meme kanseri teşhisi aldığını duyurdu. Erken teşhis ve başarılı operasyon sayesinde iyileşme sürecine giren Pqueen, kemoterapiye gerek kalmadan sağlığına kavuşma yolunda ilerliyor."

Pqueen Kanser Mi, Ne Kanseri
Pqueen (Büşra Pelin Baynazoğlu)

 

Twitch ve sosyal medya dünyasının sevilen ismi Büşra Pelin Baynazoğlu, daha çok bilinen adıyla Pqueen, hayranlarını ve takipçilerini üzen bir haberle gündeme geldi. Genç influencer, kendi YouTube kanalında yayınladığı bir videoda meme kanseri teşhisi aldığını açıkladı.

SAĞLIK SAVAŞINDA GÜÇLÜ BİR ADIM

Pqueen, teşhisin erken aşamada konulduğunu ve bu sayede kanserin hızla müdahale edilerek tedavi sürecinin başlatıldığını belirtti. Başarılı geçen bir operasyonun ardından, Pqueen şimdi iyileşme sürecinde. Kendisi bu süreçte, kemoterapi gibi ağır tedavilere başvurulmadan iyileşmenin mümkün olduğunu gösteriyor.

Bu süreçte Pqueen, kanserle ilgili farkındalığı artırmak için de çaba gösteriyor. Yayınladığı videoda erken teşhisin önemine dikkat çekerek, takipçilerini düzenli sağlık kontrollerini ihmal etmemeleri konusunda uyarıyor.

Pqueen, 47. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde "En İyi Influencer Kadın" ödülünü alarak, etkileyici kariyer yolculuğunu taçlandırmıştı. Şimdi ise kendisi için yeni bir mücadele başlamış bulunuyor: sağlık mücadelesi.

Yorumlar