Öz Taşıma İş Başkanı Toruntay’dan Kurban Bayramı mesajı

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, Kurban Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla tebrik etti. Toruntay, "Türk dünyasının ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı...

Google Haberlere Abone ol

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, Kurban Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla tebrik etti. Toruntay, "Türk dünyasının ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın; ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik, huzur ve bereket getirmesini diliyorum" dedi.

Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, Kurban Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı. Toruntay mesajında, "İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar sosyal dayanışmayı artıran ve halkımızın yardımlaşma duygularını perçinleyen özel ve müstesna günlerdendir. İnsanları birbirine yakınlaştıran ve sevgi aşılayan bayramlar ayrıca, günlük yaşam içerisinde yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları da doyasıya yaşamamız için önemli bir fırsattır. Mübarek Kurban Bayramı ihtiyaç sahipleriyle buluşup onların sorunlarını paylaşmamız için de çok büyük bir fırsattır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde olup, onları bağrımıza basacağımız bu bayramda Rabbimizden, kendisine adanan tüm kurbanları kabul buyurmasını, bizi sevdiklerimize ve kardeşlerimize bu vesile ile daha da yakınlaştırmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin Kurban Bayramını tebrik ediyor, yola çıkacak olan vatandaşlarımızın dikkatli olmasını, kazaya mahal vermeden sevdiklerine kavuşmalarını özellikle istirham ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar