Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında?

Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Ferdi Kurtuldu, kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol

Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nerelidir? ATV Ramazan ayına özel yepyeni bir programla ekranlara geldi. Gündüz kuşağı programı 'Evde Biz Bize' hafta içi her gün saat 14:00'e izleyici ile buluşuyor. Evde Biz Bize sunucuları merak edildi. EvdeBiz Bize sunucuları Öykü Gürman ve Ferdi Kurtuldu kimdir, nereli, kaç yaşında? Bizde sizler için Evde Biz Bize sunucuları hakkında merak edilenleri derledik.

Evde Biz Bize hafta içi hergün ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkıyor. SAdece bir yemek programı olmayan 'Evde Biz Bize' her gün birbirinden uzman ve usta konukları ağırlayacak. Yemeğin yanı sıra; Sağlık, müzik, astroloji, psikoloji, geleneksel tıp gibi pek çok konuda sorunların çözümü ile ekranlarda olacak.

Evde Biz Bize Ferdi Kurtuldu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ferdi Kurtuldu, 1980 yılında doğdu. Aslen İstanbulludur. Asıl mesleği tiyatro, sinema ve dizi, film oyunculuğudur. İzleyiciler tarafından, 'Emret Komutanım' dizisinde oynadığı karakter olan 'Jumbo Gökhan' olarak da bilinir. Ferdi Kurtuldu 40 yaşında.

2012 yılında evlendi. Eşi Yasemin Kurtuldu'dur. Bir oğlu vardır.

Biz Bize Evde Ferdi Kurtuldu kimdir, nereli, kaç yaşında

Evde Biz Bize Öykü Gürman kimdir, nereli, kaç yaşında?

Öykü Gürman, 1982 yılında doğdu. İzleyicinin severek izlediği 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinde Asiye karakteri ile izleyici tarafından tanındı ve sevildi. Asıl mesleği ses sanatçılığı ve oyunculuktur. Öykü Gürman 38 yaşında.

2015 yılında Yavuz Bingöl ile evlenen Öykü Gürman 2016 yılında boşanmıştır. 

Son zamanların yeni dizisi 'Gel Dese Aşk' dizisinde de 'Sitare' rolüne hayat vermektedir.

 

Yorumlar