NTSO Başkanı Parmaksız Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, oda üyeleri ve Nevşehir halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.Üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir...

Google Haberlere Abone ol

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, oda üyeleri ve Nevşehir halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.

Üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesini temenni eden NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız, mesajında şu ifadeler yer verdi; “ Bayramlar dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, başarışın, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı’na, ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Kurban Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğe vesile olmasını dileyerek, bölgemizde yaşanan savaş, kan, gözyaşı ve zulümlerin son bulmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve Nevşehir halkının, Kurban Bayramını kutlayarak sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmesini dilerim.”

Yorumlar