N11 kapıda ödeme var mı?

N11 kapıda ödeme var mı veya N11 ödeme seçenekleri arasında neler var? Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan N11 kapıda ödeme sistemini kullanıyor mu yoksa sadece online kredi kartı mı geçerli.

Google Haberlere Abone ol
N11 kapıda ödeme var mı?

N11 kapıda ödeme var mı veya ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme var mı yok mu? Kapıda ödeme sistemini kullanıp kullanmadığını merak eden tüketiciler merakla araştırma yapıyor. Peki, N11 kapıda ödeme sistemi var mı?

Kapıda ödeme yöntemi, internet alışverişlerinde veya bütün alışverişlerinde kredi kartı kullanmadan, nakit parayla alışveriş yapanların en çok ihtiyaç duyduğu uygulamaların başında geliyor. 

N11 kapıda ödeme var mı?
N11.com sitesi Türkiye'nin en büyük e-Ticaret sitelerinden biridir.

 

Kart kullanmadan alışveriş yapmak isteyenler büyük internet alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak istediklerinde zorluklarla karşılaşıyor. Bunlardan biri de kapıda ödeme seçeneği olmamasıdır. 

Kart kullanmayan vatandaşların da sanal alışverişten faydalanma imkanları olması gerekiyor. Ancak birçok büyük internet alışveriş sitesi bu uygulamayı henüz hayata geçirmiş değil. 

Bunun birçok nedeni var; ancak en önemli nedenlerinden biri de kapıda ödeme sisteminin istismar edilmesidir; birçok tüketici sipariş ettiği ürünü kapıda teslim almayıp olduğu gibi iade edince sistem istismar edilmiş oluyor. 

Kapıda ödeme yöntemiyle alışveriş yapan platformlar daha çok sıkıntı ile karşı karşıya kaldığı için de bu yöntem pek tercih edilmiyor. 

N11.com’dan yaptığınız alışverişlerinizde  kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass, GarantiPay, Paycell, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi, Garanti Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile ödeme yapabilirsiniz; ancak maalesef kapıda ödeme ve Eft/Havale yöntemiyle şu an için ödeme kabul etmemektedir.

N11 ÖDEME SEÇENEKLERİ NELER?

Peki, N11 ödeme seçenekleri arasında neler var?

İŞ BANKASI İLE ÖDEME

Ödemenizi, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile 60 aya varan vadelerle yapabilir veya İş Bankası’ndaki vadesiz hesabınızdan Havale seçeneğiyle de hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Havale yapabilmeniz için sepet tutarında 15.000 TL üst limit bulunmaktadır. Anında Alışveriş Kredisi ile yapacağınız alışverişlerde taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterecektir.

PAYCELL

Sadece telefon numaranızı kullanarak Paycell ile kredi kartlarınız, Paycell Kart’larınız veya Dijital Para bakiyeniz aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Paycell seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartlarınızı Paycell sistemine kaydettikten sonra alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan kullanabilir, kartlarınız için geçerli olan taksit imkanlarını Paycell üzerinden inceleyebilirsiniz.

GARANTİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ İLE ÖDEME

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde hızlıca kredi kullanabilir, 750 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 6 aya kadar seçilebilecek vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterli olacaktır.

N11 ÖDEME YÖNTEMLERİ 

Akbank Direkt Öde ile Direkt Kredi veya hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi yapabilirsiniz.

İnternet alışverişlerinizde hızlıca kredi kullanabilir, 1.000 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan Direkt Kredi ile ödemenizi taksitlendirebilirsiniz.

Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Akbank Direkt Öde’yi seçmeniz yeterli olacaktır.

N11'DE GEÇERLİ OLAN ALIŞVERİŞ KARTLARI VE KREDİ KARTLARI

Axess: Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Odea Axess ve Carrefour Axess kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 5, 9 ile 12 taksit

Bankkart Combo : Ziraat Bankası Combo kartlarına vade farksız 3, 6 ve vade farklı 9 ile 12 taksit

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarına vade farksız 3 ile 6 taksit

CardFinans: Finansbank kredi kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 6, 9 ile 12 taksit

Maximum: İş Bankası Maximum ve Maximiles kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4, 9 ile 12 taksit

Paraf: Halk Bankası kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 6, 9 ile 12 taksit

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile Vakıfbank Worldcard kartlarına vade farksız 3 taksit ve vade farklı 4, 5, 9 ile 12 taksit uygulanmaktadır.

Bonus Genç ve Flexi kartları için maximum 3 taksit uygulanmaktadır.

N11, Altın&Gümüş kategorisinde yapılan alışverişlerde taksit kullanımına izin vermemektedir.

Yorumlar

Hakime Bayar Çok memnun oldum