Milletvekili Gizligider Kurban Bayramı mesajı yayımladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında Nevşehir halkının bayramını kutladı.AK Parti milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayram dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında...

Google Haberlere Abone ol

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında Nevşehir halkının bayramını kutladı.

AK Parti milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayram dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum dedi. Gizligider, “Kurban Allaha yaklaşmak, Allaha kul olmanın gereğini yapmak ve bu aziz millet bin yıldır bu topraklarda kurbanlar veriyor. 15 Temmuz şehitlerimiz, terörle mücadelede verdiğimiz binlerce şehitlerimiz, kurtuluş savaşı ve öncesinde verdiğimiz binlerce şehitlerimiz, hepsi bu aziz topraklar için kurban oldu. Bizler de kurban olmaya hazırız. Başta aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Geride kalanlara sağlık diliyorum. Allah izin verirse önümüzdeki Kurban Bayramları geçirdiğimiz bayramlardan daha iyi olacak. Kozaklı’dan Acıgöl’e, Hacıbektaş’tan Derinkuyu’ya, Avanos’tan Gülşehir’e ve Ürgüp’e ve memleket hasreti çeken yurt içindeki ve dışındaki bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Yorumlar