Milletvekili Açıkgöz “Bayram, paylaştıkça güzelleşir”

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz Kurban Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında Nevşehir halkının bayramını kutladı.AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz Kurban Bayram dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında...

Google Haberlere Abone ol

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz Kurban Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında Nevşehir halkının bayramını kutladı.

AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz Kurban Bayram dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında bayram paylaştıkça güzelleşir tüm Nevşehirli hemşerilerimizin bayramını kutluyorum dedi. Açıkgöz mesajında şunları kaydetti;

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, kurban bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği Kurban Bayram’ımızın hayırlara vesile olmasını dilerim. 1071’de Malazgirt’ten bugüne aziz milletimize ve bu ümmete kendini adamış kahraman liderlerimizle vatan bildiğimiz bu kutsal topraklarda hep birlikte kardeş olarak yaşadık. Aziz milletimiz imanıyla, tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet aşkıyla 15 Temmuz’da hem darbe girişimini, hem büyük bir terör eylemini, hem de gizli bir işgal teşebbüsünü engelleyerek 16 Temmuz sabahını Yeni Türkiye’nin aydınlık sabahı kılmıştır. Hedef 2023 sloganıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla kutlu yürüyüşümüze hep birlikte devam ediyoruz. Vatanımıza, milletimize ve al bayrağımıza karşı gerçekleştirilen saldırılarda şahadete ulaşan kahraman şehitlerimize Allah’ tan rahmet vefakâr gazilerimize acil şifalar; aziz ailelerine de şükran ve minnetle sabırlar dilerim. Bu zor zamanlarda gün birlik ve beraberlik günüdür. Şu anda hac farizasını yerine getiren vatandaşlarımızın da haclarının kabul edilmesini diliyorum.

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’da ve Filistin topraklarında, İsrail askerlerinin Filistinli kardeşlerimize uyguladığı zulümlerin, Suriye, Irak, Mısır, Myanmar, Doğu Türkistan ve Arakan’daki zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’mdan niyaz ederim. Bayram, sevgiyi, muhabbeti ve samimiyeti paylaştıkça güzelleşir. Bayramda sevdiklerimize ulaşmak için çıktığımız yollarda trafik kurallarına uyarak güvenli ve konforlu bir şekilde sevdiklerinize kavuşmanızı dilerim.

Mübarek Kurban Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyamıza ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım."

Yorumlar