MHP Genel Başkanı Bahçeli'den barolara tepki

Bazı baroların kanun dışı yol ve zorlamalara tevessül ettiğini kaydeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Yıllardır baroları kendi çiftlikleri haline getirenlerin, ideolojik saplantılarla dar kadroculuk yapanların gayri ahlaki ayrıcalıkları sorgulanmalı, nihai olarak sonlandırılmalıdır" dedi.

Google Haberlere Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli, partisinin il başkanlarıyla bir araya geldi. Bahçeli'nin toplantıda yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar şöyle:

Savunmayı savunuyoruz, bahanesiyle sokaklara dökülen baronlaşmış bazı baroların kanun dışı yol ve zorlamalara tevessül etmeleri Türkiye’nin belini bükmeyi amaçlayan çevrelere koz vermektir.

Yıllardır baroları kendi çiftlikleri haline getirenlerin, ideolojik saplantılarla dar kadroculuk yapanların gayri ahlaki ayrıcalıkları sorgulanmalı, nihai olarak sonlandırılmalıdır.

MHP'nin 14 Mart 2021'de yapacağı 13. Olağan Büyük Kurultayı’nın ana teması tespit edilmiştir. Çağrımız zamanlar üstü bir kavrayış ve kader ortaklığının özetidir: İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak

ATMACA FÜZESİ TESTLERİ GEÇTİ

 

Yorumlar