Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir, Gezegen Mehmet mi?

Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir, Mehmet Karahan öldü mü, öldürüldü mü, kim öldürdü, katili kimdir? DJ Gezgin Gezegen Mehmet midir yoksa farklı bir isim midir?

Google Haberlere Abone ol

Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir? DJ Gezgin, Gezegen Mehmet ile aynı kişi mi yoksa farklı bir isimden mi söz ediliyor? İşte olayın detayları: 

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan konulardan biri de Mehmet Karahan olayı oldu.

DJ Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan'ın kaybolması konusunun işlendiği programda ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Mehmet Karahan bir süredir kayıp olarak aranıyor. Yapılan aramalarda bir kafatası bulundu; ancak Mehmet Karahana'a ait olup olmadığı bilinmiyor.

Müge Anlı’da bu hafta gündem olan olaylardan biri de Dj Gezgin olayı yani gerçek adı ile Mehmet Karahan oldu. Kardeşinin başvurusu sonrasında yapılan araştırmalar ilk neticesini verdi. 

Etrafında Dj Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan'dan uzun süre haber alınamaması sonrası. Fatma Karadağ kardeşini bulmak için Müge Anlı’ya başvurdu. Karahan'ın öldürüldüğü düşünülen bölgede bir kafatası bulunması olayları daha da derinleştirdi. Yapılacak araştırma sonrası kafatasının Mehmet Karahan'a ait olup olmadığı ortaya çıkacak.

Manisa’da yaşayan Mehmet Karahan, 4 yıl önce kayıplara karıştı. O günden sonra kendisinden haber alınamayan Karahan için kardeşi 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvuruda bulundu. Fatma Karadağ, canlı yayında yaptığı açıklamalarla başta Müge Anlı’yı oldukça şaşırttı.

Kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, bunu yapan kişinin ise bir dönem birlikte yaşadığı eski sevgilisi olduğunu öne sürdü.

Yaşanılanları “Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.” sözleriyle dile getiren Karadağ, evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda kaldığını ifade etti.

GEZEGEN MEHMET KİMDİR?

Programda sözü edilen DJ Gezgin'in ünlü sunucu Gezegen Mehmet ile bir ilgisi yoktur. 

Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir, Gezegen Mehmet mi?
Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir, Gezegen Mehmet mi?

 

Gezegen Mehmet olarak tanınan ünlü radyocu Mehmet Akbay 1969 yılında Gaziantep Akyol Mahallesi’nde dünyaya gelmiş, tamamen farklı bir isimdir.

Bugüne kadar Muğla Ortaca Fm, Muğla Dalaman Sahil Fm, Kral Fm, Best Fm, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Danışmanlığı, Star Medya Grup Radyolarında program yapımcılığı, Star Medya Grup Başkan Danışmanlığı, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu As Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi gibi bir çok görevin üstesinden gelen Gezegen Mehmet günümüzde Kral TV/FM ve Kral Pop TV/FM Genel Koordinatörü olarak mesleki yaşantısını sürdürmektedir.


 

Yorumlar