Yaparsın Aşkım yarışması başvuru nasıl yapılır?

FOX TV Yaparsın Aşkım yarışmasına başvurunun nasıl yapılacağını bilmeyen televizyon izleyicileri için yarışmaya başvuru kılavuzu hazırladık.  Peki Yaparsın Aşkım Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır? İşte detaylar:

Yaparsın Aşkım yarışması başvuru nasıl yapılır?
07 Aralık 2018 Cuma 00:40

Ekranların sevilen yarışmaları arasına giren yaparsın aşkım yarışmasını Türkiye'nin Geniş ailem isimli diziden tanımaya başladığı ünlü program sunucusu İlker Ayrık sunuyor. 

FOX TV kanalında her Cumartesi saat 20.00'da ekranlara gelen Yaparsın Aşkım yarışmasında aileler yarışıyor.

Yarışmanın formatı 4 çiftin yarışmasıyla başlıyor. Yarışmacılar kadın ve erkekler her aşamada ayrı ayrı yarışıyor. Yarışmacılara yetenek ve güç gerektiren işleri ne kadar sürede yapıp yapamadıkları test ediliyor. Bazen de katılımcılara, "Eşiniz 4 dakikada kaç acı biber yiyebilir?" şeklinde sorular soruluyor. Eşlerin tahminleri aldıktan sonra yarış alanındaki eşler ise biberleri yemeye başlıyor. En yakın tahmini tutan eşler o etabın birincisi oluyor. 

Dört etabın sonunda birinci olan yarışmacı sıfır bir araba kazanıyor. Peki, Yaparsın Aşkım yarışmasına başvuru nasıl yapılıyor?

İşte başvurunun detayları: Yaparsın Aşkım yarışmasına başvuru yapmak isteyen izleyicilerin FOX TV'nin  şu adresinde https://www.fox.com.tr/Yaparsin-Askim/ekstra/22/Basvuru-Formu yer alan Yaparsın Aşkım başvuru formunu doldurması gerekiyor.

Buradaki formda kadın ve erkek olmak üzere iki ayrı bölüm yer alıyor. Eşlerin adı soyadı, doğum tarihleri, cep telefon numaraları, e-posta adresleri, eğitim durumu, mesleği ve memleketinin sorulduğu formda, yarışmacılardan kendileri hakkında bilgi vermeleri istenen birkaç soru da yer alıyor. Hobiler, fobiler, tanışma hikayeleri gibi soruların sorulduğu formun en sonunda ise şartları kabul etmediğiniz soran bir kutucuk bulunuyor. 

Buradaki şartlar ise FOX TV'ye teslim ettiğiniz fotoğraflarınızın, bilgilerinizin ne şekilde ve hangi şartlarda kullanılacağı belirtiliyor. Bu formu dikkatlice okumanızı öneririz. Çünkü özellikle görselleri ve program görüntülerini kullanma hakları tamamen kanalın oluyor. Sonradan buna itiraz etme hakkınız yok.

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Şartları ise şöyle: 

Yarışmaya 18 yaşın üstündeki herkes katılabilir. 18 yaşından küçükler ise velilerinin onaylı izinleriyle katılabiliyor.

Yarışma’ya sadece gerçek kişiler başvuru yapabilecek olup, yalnızca gerçek kişiler fotoğraf/video yükleyebilirler. Hiçbir tüzel kişi, kurum, kuruluş ya da topluluk adına yükleme ya da Yarışma’ya başvuru yapılamaz.

18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı onayı ile değerlendirmeye alınır.

Başvuru Sahibi, Yarışma’ya katılacak olan küçüğün yasal temsilcisi olduğunu beyan eder.

Şiddet, müstehcenlik, cinsel içerik, pornografi, hakaret, iftira içeren ve nefret suçu dâhil olmak üzere 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve ilgili tüm mevzuat uyarınca suç teşkil eden içeriğe sahip fotoğraf/video başvuru kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır. 

Yarışma’ya katılacak kişilerin seçimi PERVASIZ, FOX ve grup şirketlerinin münhasır takdirindedir.

FOX dilediği zaman, münhasır takdirinde olmak üzere, yarışmaya başvuruları durdurma/sonlandırma, reddetme ve/veya yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.

BU AKŞAM ÖĞRETMENLER YAPARSIN AŞKIM'DA 

Yaparsın Aşkım’da bu akşam Öğretmenler Günü özel bölümü ekrana gelecek.

Öğretmenler Günü’nde Yaparsın Aşkım’a yarışmacı olarak katılan öğretmenlere İlker Ayrık sürpriz yaptı. Başöğretmen Ulu Önder Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlayan sempatik sunucu, stüdyodaki izleyicilere “Öğretmenim Canım Benim” şarkısını söyletip onları uzun süre alkışlattı.

YAPARSIN AŞKIM 90.BÖLÜM FRAGMANI

YAPARSIN AŞKIM 90. ÖZEL VİDEO

YAPARSIN AŞKIM 89. BÖLÜM İZLE

İLKER AYRIK KİMDİR?

Şu sıralar FOX TV'nin Yaparsın Aşkım yarışmasını sunan ünlü oyuncu sunucu İlker Ayrık kimdir. 

İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir'de doğdu. Sinema, tiyatro ve televizyonda birbirinden başarılı işlere imza attı. Çakallarla Dans’taki Servet, Yapışık Kardeşler’deki Selim, Geniş Aile’deki Mürsel, Seksenler’de Çağatay, Aslı ile Kerem’de Cem ve daha birçok unutulmaz karaktere hayat verdi. 

Ayrık, Aynı zamanda mezunu olduğu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk hocalığı yapmakta.

Televizyon programlarında ise kendine has üslubu ve eğlenceli tarzıyla Ben Bilmem Eşim Bilir, Çarkıfelek, Bir Sıfır, Var Mısınız Yok Musunuz gibi birbirinden başarılı işlerde 500 bölümden fazla sunuculuk yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×