Yaparsın Aşkım başvuru nasıl ve nereden yapılıyor, WhatsApp hattı kaç?

Yaparsın Aşkım başvuru nasıl ve nereden yapılır, başvuru şartları nelerdir? FOX TV Yaparsın Aşkım yarışmasına başvurunun nasıl yapılacağını bilmeyen televizyon izleyicileri için bir kılavuz hazırladık. İlker Ayrık'ın kendi renkli kişiliğini de katarak sunumunu yaptığı yarışma her akşam büyük bir keyifle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Program izleyicileri hem eğleniyor hem hoş vakit geçiriyor. Özellikle eşlerin kendi aralarında yaşadıkları bazı tatlı atışmalar ise programa renk katıyor.

Yaparsın Aşkım başvuru nasıl ve nereden yapılıyor, WhatsApp hattı kaç?
10 Temmuz 2019 Çarşamba 18:00

Yaparsın Aşkım başvuru; nasıl yapılır, katılım formu ve şartları, iletişim bilgileri nelerdir? Ekranların sevilen yarışmaları arasına giren "Yaparsın Aşkım" yarışmasını Türkiye'nin "Geniş Ailem" isimli diziden tanımaya başladığı ünlü program sunucusu İlker Ayrık sunuyor. İlker Ayrık'ın kendi renkli kişiliğini de katarak sunumunu yaptığı yarışma her akşam büyük bir keyifle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programı izleyenler keyifli dakikalar geçiriyor. FOX TV kanalında her Cumartesi saat 16.00'da ekranlara gelen Yaparsın Aşkım yarışmasında aileler eğlenceli bir şekilde yarışıyor. 

Yaparsın Aşkım yarışmasında 4 çiftin yarışmasıyla eğlence başlıyor. Yarışmacılar kadın ve erkekler her aşamada ayrı ayrı yarışıyor. Yarışmacılara yetenek ve güç gerektiren işleri ne kadar sürede yapıp yapamadıkları test ediliyor. Bazen de katılımcılara, "Eşiniz 4 dakikada kaç acı biber yiyebilir?" şeklinde sorular soruluyor. Eşlerin tahminleri aldıktan sonra yarış alanındaki eşler ise biberleri yemeye başlıyor. En yakın tahmini tutan eşler o etabın birincisi oluyor.

Dört etabın sonunda birinci olan yarışmacı sıfır bir araba kazanıyor. Peki, Yaparsın Aşkım başvuru nasıl yapılıyor, katılım şartları nelerdir?

İşte başvurunun detayları:

Yaparsın Aşkım yarışmasına başvuru yapmak isteyen izleyicilerin FOX TV'nin  şu adresinde https://www.fox.com.tr/Yaparsin-Askim/ekstra/22/Basvuru-Formu yer alan Yaparsın Aşkım başvuru formunu doldurması gerekiyor.

Aşağıdaki resme tıklayarak da istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Buradaki formda kadın ve erkek olmak üzere iki ayrı bölüm yer alıyor. Eşlerin adı soyadı, doğum tarihleri, cep telefon numaraları, e-posta adresleri, eğitim durumu, mesleği ve memleketinin sorulduğu formda, yarışmacılardan kendileri hakkında bilgi vermeleri istenen birkaç soru da yer alıyor. Hobiler, fobiler, tanışma hikayeleri gibi soruların sorulduğu formun en sonunda ise şartları kabul etmediğiniz soran bir kutucuk bulunuyor. 

Buradaki şartlar ise FOX TV'ye teslim ettiğiniz fotoğraflarınızın, bilgilerinizin ne şekilde ve hangi şartlarda kullanılacağı belirtiliyor. Bu formu dikkatlice okumanızı öneririz. Çünkü özellikle görselleri ve program görüntülerini kullanma hakları tamamen kanalın oluyor. Sonradan buna itiraz etme hakkınız yok.

Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Şartları ise şöyle: 

  1. Yarışmaya 18 yaşın üstündeki herkes katılabilir. 18 yaşından küçükler ise velilerinin onaylı izinleriyle katılabiliyor.
  2. Yarışma’ya sadece gerçek kişiler başvuru yapabilecek olup, yalnızca gerçek kişiler fotoğraf/video yükleyebilirler. Hiçbir tüzel kişi, kurum, kuruluş ya da topluluk adına yükleme ya da Yarışma’ya başvuru yapılamaz.
  3. 18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı onayı ile değerlendirmeye alınır.
  4. Başvuru Sahibi, Yarışma’ya katılacak olan küçüğün yasal temsilcisi olduğunu beyan eder.
  5. Şiddet, müstehcenlik, cinsel içerik, pornografi, hakaret, iftira içeren ve nefret suçu dâhil olmak üzere 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve ilgili tüm mevzuat uyarınca suç teşkil eden içeriğe sahip fotoğraf/video başvuru kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır. 
  6. Yarışma’ya katılacak kişilerin seçimi PERVASIZ, FOX ve grup şirketlerinin münhasır takdirindedir.
  7. FOX dilediği zaman, münhasır takdirinde olmak üzere, yarışmaya başvuruları durdurma/sonlandırma, reddetme ve/veya yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İLKER AYRIK KİMDİR?

Türkiye onu Geniş Ailem'deki "ailenin okumuş çocuğu" olarak tanımıştı.

Şu sıralar FOX TV'nin Yaparsın Aşkım yarışmasını sunan ünlü oyuncu sunucu İlker Ayrık kimdir. 

İlker Ayrik Kimdir

Türkiye'nin Geniş Ailem dizisiyle yakından tanımaya başladığı İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi.

İlker Ayrık kariye  boyunca sinema, tiyatro ve televizyonda birbirinden başarılı işlere imza attı.

Çakallarla Dans’taki Servet, Yapışık Kardeşler’deki Selim, Geniş Aile’deki Mürsel, Seksenler’de Çağatay, Aslı ile Kerem’de Cem ve daha birçok unutulmaz karaktere hayat verdi.

Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir, Çarkıfelek, Bir Sıfır, Var Mısınız Yok Musunuz gibi birbirinden başarılı işlerde 500 bölümden fazla sunuculuk yaptı.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
hakan - 7 ay önce
katılmak istiyorum ama nasıl olacak
Avatar
Semra çağın sahin cagin - 7 ay önce
Katılmak istiyorum eşimle lutveeeeeen beni duy ılker bey lütfen
Avatar
Fadime şimşek - 7 ay önce
Selam ilker bey buarabaya çok ihtiyacimiz var başvuru formunda doldurdum hata oluştuğunu söylüyor ne olursun bizide çağırın duyun sesimizi
Avatar
Sinem - 7 ay önce
Başvuru formunu tıklıyorum açılmadı lütfen biri yardımcı olsun
Avatar
Abdullah Okyay - 7 ay önce
Başvuruyu yaptım bekliyorum
Avatar
hasan - 7 ay önce
merhaba başvuru yapamıyoruz yardımcı olur musunuz ilker bey
Avatar
hasan - 7 ay önce
merhaba başvuru yapamıyoruz yardımcı olur musunuz ilker bey
Avatar
Elsevier AZERBAYCAM - 7 ay önce
Yarismaya qatilmaga cooox isteyirik bas vuruda e post a adresinin ne oldugunu bilmedik Ama qatilmaga coox isteyirik nolar biz de cagirin AZERBAYCANDAN gelek yarisaq ARABANI AZERBAYCANA VERIM NOOLARR