Kuaförüm sensin başvuru nasıl ve nereden yapılıyor? - Katılım Formu

Show TV'de 1 Nisan 2019'da başlayan 'Kuaförüm Sensin' yarışmasına başvuru nereden ve nasıl yapılır? Özellikle kendine güvenen saç ustaları bu soruların cevaplarını merak ediyor.

Kuaförüm sensin başvuru nasıl ve nereden yapılıyor? - Katılım Formu
15 Nisan 2019 Pazartesi 10:03

'Kuaförüm Sensin' programına nasıl ve nereden başvuru yapılacağı, kendine güvenen saç stilistleri ve uzmanları tarafından merak ediliyor. 

Show TV'de 1 Nisan 2019 Pazartesi günü başlayan Kuaförüm Sensin programı Özge Borak'un sunumuyla hafta içi her gün saat 9.30'da ekranlara geliyor. 

Yarışmaya başvuru son derece basit ve de kolay. Ancak yarışmaya kabul edilme aşamaları biraz zorlu olabilir. Çünkü kendini göstermek isteyen, maharetlerini ortaya koymak isteyen çok sayıda kuaför bu yarışmaya başvuru yapıyor.

Başvuru yapanlar arasından uygun bulunanlar program yapımcıları tarafından aranarak mülakata çağrılıyor. Mülakatta olumlu sonuç alanlar yarışmaya katılım sağlıyor. 

Yarışmaya başvuru yaptıkları halde henüz aranmayanlar ya elendiler ya da sıralarını beklemek durumundalar.

Başvurusu kabul edilmeyenlere geri dönüş yapılmıyor.

Kuaförüm sensin programı bir hafta boyunca yarışmacıların yarıştı ve sonunda birinci takımın 10 bin lira ödülle ayrıldığı bir programdır.

Yarışmacılar 4 takımdan oluşuyor. 

Birinciliği ise sadece bir takım kazanıyor.

KUAFÖRÜM SENSİN YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
aygül - 1 gün önce
Kuaförüm sensinde selami ve tubanın ciktiktan sonra güzel olmamış bence özgü ve özlem de cıksa hic guzel olmaz bence hic cıkmamalarıni istiyoruz