Güven Bana 18 Temmuz 2019 Perşembe kim kazandı?

Müge Anlı ile Güven Bana yarışması bu akşam Atv ekranlarında bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Güven Bana yarışması daha önce Tamer Karadağlı'nın sunuculuğunda seyircinin karşısına çıkmış, büyük beğeni toplamıştı. Güven Bana'nın geçen haftaki bölümü Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Özellikle de Avukat Burak ile Pazarcı Mevlüt'ün ortaya koydukları insanlık dersi bütün Türkiye tarafından günlerce konuşulmuştu. Onun öncesinde yarışan iki isim de yine "cehaletleriyle" ülke gündeminde günlerdir konuşuluyor. Yarışmacılar "Sıpa ile buzağı"nın farkını bilmemişlerdi. Peki 18 Temmuz 2019 Güven Bana kim kazandı?

Güven Bana 18 Temmuz 2019 Perşembe kim kazandı?
18 Temmuz 2019 Perşembe 19:35

Güven Bana 18 Temmuz 2019 Perşembe günü itibariyle yenni bölümle bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. "Güven" kelimesinin yeniden tanımlandığı bu ilginç yarışmada herkesi şoke eden durumlar yaşanabiliyor. Bazen, yarışmacılar herkesi "güven" kelimesi konusunda şüpheye düşüren durumlar yaşatıyor. Peki 18 Temmuz 2019 Güven Bana kim kazandı?

GÜVEN BANA 18 TEMMUZ 2019 SONUCU

Programın bugünkü etabında kimler yarıştı, kimler ne kadar para kazandı?

Birinci etapta, Aytuğ ve Umut isimli yarışmacılar yarıştı. Yarışmacılar birbirlerine güvenmediler ve ödül 20 bin liradayken butona bastılar. Butona basan kişi ise Ayuğ oldu.

İkinci etapta, Aleyna ve Berrak isimli yarışmacılar birbirlerine güvenmedikleri için 9 bin lira ödülle yarışmadan ayrıldılar. Ödülü alan isim ise Aleyna oldu. 

GÜVEN BANA 11 TEMMUZ 2019 SONUÇLARI

Güven Bana 11 Temmuz 2019 Perşembe günü yarışan yarışmacılar ne kazandı, kim kazandı, kim kaybetti? Yarışmada neler oldu?

Serhan ve Tacinur isimli yarışmacılar Güven Bana'da bir ilke imza attılar. 

İkili, bütün soruları doğru cevaplayarak finale kadar çıktılar.

Yarışmacılar 117 bin lirayı kazandılar.

İki yarışmacının birbirine güvenmeleri herkesi duygulandırdı.

Yarışmacıların her birine 58 bin 500 TL kazanmış oldu.

GÜVEN BANA 4 TEMMUZ 2019 SONUÇLARI

Yarışmanın bu akşamki etabına katılan yarışmacılar, Gözde Kesici ve Taner Yıldırım oldu. Gözde Kesici sigorta sektöründe çalışıyor. Aslen Sivaslı olan Taner Yıldırım ise üniversite öğrencisi.

Gözde ve Taner yarışmadan ödül alamadan ayrıldılar.

İkinci etapta yarışan Avukat Burak Büyüksökmen ile Pazarcı Mevlüt Akın, birbirlerine karşı gösterdikleri büyük güven duygusu ile birlikte kazandılar. Avukat Burak insanlığı kazanırken; Mevlüt ise 45 bin lira ve insanlığı kazandı.

GÜVEN BANA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Müge Anlı ile Güven Bana yarışması 27 Haziran 2019 Perşembe akşamı itibariyle Atv ekranlarında başlamıştı. Yarışmanın ilk bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. İki yarışmacı birbirleriyle anlaşarak 27 bin liraya kadar ödül miktarını getirdiler. Ancak yüzleşme esnasında, yarışmacılar birbirlerine "bana güven" dedikleri halde yarışmacılardan biri diğerini 13 bin 500 liralık ödül için sattı.

İnsanların birbirine olan güvenleri konusunda bir kez daha düşündürmeye sevk eden "Güven Bana" yarışması daha önce de yayınlanıyordu. 

Yarışmayı daha önce Tamer Karadağlı yönetiyor ve sunuyordu. 

"Güven Bana" yarışmasının çok ilginç bir özelliği var, yarışmacıların birbirine güvenmesi, ancak tek başına para kazanmak için "ihanet" etmesi gerekiyor. 

Ancak temel kural ise, "çok büyük bir parayı kazanmak" isteyen yarışmacılar yarışmanın sonuna kadar işbirliği yapmak zorunda. Hedefi büyük olmayan az para kazanmak isteyen yarışmacılar ise partnerine ihanet etmek zorunda. 

Yarışmayı izleyen seyirciler de "güven" konusunda bir kez daha kendini sorgulamaya başlıyor.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×