Benimle Söyle başvuru nereden ve nasıl yapılıyor?

Benimle Söyle yarışması 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle Kanal D ekranlarında başladı. 100 jüri üyesi, ses yarışmasına katılan adayların performansını değerlendiriyor. Peki Benimle Söyle başvuru nasıl ve nereden yapılıyor?

Benimle Söyle başvuru nereden ve nasıl yapılıyor?
09 Haziran 2019 Pazar 16:00

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı başladı.

Yarışmanın adı Benimle Söyle.

Benimle Söyle ilk bölümü 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı başladı.

Yarışmanın yapımcısı Medyapım.

Yarışma dünyaca ünlü All Together Now yarışmasının Türkçe formatı olarak yayınlanıyor.

'Benimle Söyle' isimli ses yarışması programının çok iddialı bir şekilde ekranlara geldi.

Peki 'Benimle Söyle başvuru nasıl yapılıyor, nereden başvuru yapılabilir?

işte detaylar: 

Benimle Söyle başvuru için kanald.com.tr adresini kullanabilirsiniz. 

Bu adreste yer alan "Programlar" menüsüne giriyorsunuz.

Daha sonra da buradan "Benimle Söyle" yarışmasını seçiyorsunuz.

Seçimi yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranın üst navibarındaki menülerden "Benimle Söyle Başvuru" butonunu seçiyoruz.

Daha sonra başvuru için gerekli olan formu dolduruyoruz.Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı şarkı yarışması, 100 kişilik jürisiyle fark yaratacak. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak.

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

BENİMLE SÖYLE YARIŞMASININ FORMATI

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Dansçılardan ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak.

BENİMLE SÖYLE FRAGMANI İZLE 

BENİMLE SÖYLE JÜRİ ÜYELERİ KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Benimle Söyle yarışmasının 100 kişilik bir jüri heyeti bulunuyor. 100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem - Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge...

>>Benimle Söyle Başvuru Formu

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Saeed - 3 hafta önce
Ben irainem nasel katela bilirim