Aileler Yarışıyor 16 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı?

Aileler Yarışıyor 119. Bölümü 16 Temmuz 2019 Salı günü bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Daha önce beşer kişiden oluşan iki ayrı takımın yarıştığı "Aileler Yarışıyor" programı şimdi ise 3 gruptan oluşan beşer kişilik ailelerle yarışıyor. Bu kez yarışmanın ödülü de farklı. Daha önce 10 bin lira ödülün verildiği yarışmada bu kez sıfır model kaliteli marka bir otomobil ödül olarak veriliyor. Peki Aileler Yarışıyor 16 Temmuz 2019 Salı kim kazandı?

Aileler Yarışıyor 16 Temmuz 2019 arabayı kim kazandı?
16 Temmuz 2019 Salı 19:20

Aileler Yarışıyor 119. bölüm 16 Temmuz 2019 Salı günü bir kez daha sevenlerinin karşısına yine dolu dolu çıkıyor. Aileler Yarışıyor programı yeni bir format ve ödülle yeniden seyircinin karşısına çıkmaya başlamıştı. Ramazan ayında mola veren yarışma, şimdilerde yeni formatı ve daha büyük ödülüyle yeniden seyircinin karşısına çıkıyor. Üstelik bu kez sıfır bir araba ödülüyle. Aileler yarışıyorda büyük bir keyif eğlence sizleri bekliyor. Sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın yaptığı yarışmanın her bölümü büyük bir keyif ve eğlenceyle izleniyor. Yeni formatta yarışmada 3 aile yarışıyor. Aileler arasında öncelikle bir aile finalist olarak belirleniyor. Daha sonra iki aile finalist olmak için yarışıyor. Bu iki aileden birisi eleniyor, diğeri ise kendilerindnce finalist olan diğer aileyle birlikte final için yarışıyor. Finalde yarışmayı kazanan aile bu kez araba için yarışıyor. Araba için yarışan aile, iki üyesini finalist olarak belirliyor ve onlar yarışmaya başlıyor. Yarışmada verilen ödül iki aşamadan oluşuyor. Birinci aşama ödül 10 bin lira. Bu aşamayı geçebilmek için 100 puan toplamak gerekiyor. 100 puanı toplayıp 10 bin lira kazanan yarışmacılara iki seçenek sunuluyor. Ya aldıkları ödülle yarışmayı sonlandıracaklar ya da ödülü bırakarak araba ödülü için yarışmaya devam edecekler. Ancak araba ödülünü alabilmek için bu kez 200 puan toplamak gerekiyor. 200 puan geçildiği anda sıfır model araba hediye olarak veriliyor. Ancak geçilmediği takdirde hem 10 bin liralık ödül hem de araba ödülü kaybedilmiş oluyor. Peki Aileler Yarışıyor 16 Temmuz 2019 Salı kim kazandı, hangi aileler yarıştı, kimler finalist oldu?

AİLELER YARIŞIYOR 16 TEMMUZ 2019 KİM KAZANDI?

Aileler Yarışıyor 16 Temmuz 2019 Salı günkü etabında yarışan aileler arasından finale kim kaldı, para ödülü ve araba için kim yarıştı?

Nörüyon aliesi finalde ödül ve araba için yarıştı. 

Aile üyelerinden Dilek ve Derya ödül ve araba için yarışmacı oldu.

İkili 10 bin liralık ödül için gerekil olan 100 puanı yakaladı ancak araba için gerekli olan puanı yakalamadı. 

10 bin liralık ödülle yarışmayı sonuçlandırdı.

AİLELER YARIŞIYOR 12 TEMMUZ 2019 SONUCU

Programın bugünkü etabında hangi aileler yarıştı, finale hangi aileler kaldı, araba ve 10 bin liralık ödül için hangi aileler yarıştı, arabayı kazanan aile hangisi oldu?

Araba Bizim ve Akademikler finalde yarışan iki takım oldu. 

Finalde ödül için yarışan aile ise Akademikler takımı oldu. 

Akademikler'den İrem ve Aslı araba ve ödül için yarıştılar.

İkili 10 bin lira için gerekli olan 100 puanı yakaladı; ancak araba için gerekli olan 200 puanı yakalayamadılar.

AİLELER YARIŞIYOR 9 TEMMUZ 2019 KİM KAZANDI?

Aileler Yarışıyor 9 Temmuz 2019 Salı günkü etabında yarışan 3 aileden hangileri finale kaldı, finalde ödül için yarışan aile hangisi oldu? Arabayı kazanan oldu mu?

Bu akşam yarışan aileler, Kazancaz Beya, Güle Oynaya ve Evrensel aileleri oldu. Kazancaz Beya ailesi ön elemede elendi. Güle Oynaya ve Evrensel aileleri finalde yarışan aileler oldu.

Ödül için finalde yarışmaya hak kazanan takım ise Evrensel ailesi oldu. Evrensel ailesinden Zeynep ve Sema yarıştı. Yarışmada 10 bin liralık ödüle hak kazandılar. Ancak araba ödülünü almak için devam etme kararı aldılar. 

Yarışmacılar araba için gerekli olan 200 puanı alarak arabayı kazandılar.

AİLELER YARIŞIYOR 5 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNÜ SONUÇLARI

Aileler Yarışıyor 5 Temmuz 2019 günü hangi aileler yarıştı, kimler finale kaldı, finalde araba için yarışan aile hangisi oldu?

Aileler Yarışıyor 5 Temmuz 2019 Cuma akşamında "Antalyalılar" ve "Ömürlük Olsun" aileleri finalde yarıştı. 

Ömürlük Olsun ailesi finalde kazanan taraf oldu ve yarışmaya devam etti. 

Ailenin iki üyesi Didem ve Duygu finalde 10.000 lira ve araba için yarıştılar. 

Ancak araba için gerekli olan 200 puana ulaşamayacaklarını anlayınca 100 puana geldiklerinde hakkettikleri 10.000 liralık ödülü kabul etmek durumunda kaldılar.

AİLELER YARIŞIYOR 2 TEMMUZ 2019 ARABAYI KİM KAZANDI?

Aileler Yarışıyor 2 Temmuz 2019 Salı günkü etabında bir kez daha 3 aile yarıştı. İlk olarak finalist aileler belli oldu. Daha sonra ise araba için yarışma başladı.Peki arabayı kim kazandı?

Yarışmanın bugünkü etabında Töremeler, Vukuat ve Gebzeliler aileleri yarıştı.

Yarışmada ilk "Kırmızı Koltuğa" oturarak direkt finalist olan takım "Gebzeliler" oldu. 

"Töremeler" ile "Vukuat" aileleri ise final için yarıştı. Daha sonra "Töremeler" finale kalan ikinci takım oldu. 

Finalde "Töremeler" ile "Gebzeliler" aileleri yarıştı. 

Finalde kıyasıya devam eden mücadelenin galibi ise "Töremeler" oldu. 

Aile adına finalde yarışan isimler ise Derya ve Vildan kardeşler oldu.

Yarışmacılar 10 bin liralık ödül için gerekli olan 100 puanı yakaladı. Ancak bununla yetinmeyerek araba için yarışmaya devam ettiler. 

Araba için gerekil olan 200 puanı ise yakalayamayarak 184 puanda kaldılar.

AİLELER YARIŞIYOR 28 HAZİRAN 2019 SONUÇLARI

Aileler Yarışıyor 114. Bölüm 28 Haziran 2019 akşamı ekranlara geliyor. Yarışmaya katılan 3 aileden hangisi finale çıktı, finale çıkan aile arabayı kazanabildi mi?

Aileler Yarışıyor 28 Haziran 2019 Cuma günkü etabın yarışan aileler, "Kim Kazanır", "Baldız Bacanak" ve "Şimşekler" aileleri yarıştı. 

Yarışmada ilk olarak "Baldız Bacanak ailesi" yarıştı ve kırmızı koltuğa oturdu. Daha sonra ise "Kim Kazanır ailesi" yarıştı. İkinci gelen aile kırmızı koltuğa oturarak direkt finalist oldu. 

"Baldız Bacanak ve Şimşekler" aileleri kendi aralarında ikinci finalist olmak için yarıştı. 
 
"Baldız Bacanak ailesi"nin elenmesinden sonra "Kim Kazanır" ile "Şimşekler" finalde yarıştı.

Final mücadelesini ise "Kim Kazanır ailesi" kazandı. Finale kalan aile adına Ebru ve Ahu yarıştı. İkili 10 bin lirayı kazandı. Ancak araba için devam etmeye cesaret edemedi.

Araba ödülü için yarışmayan yarışmacılar 10 bin liralık ödülle yarışmadan ayrıldı.

AİLELER YARIŞIYOR 25 HAZİRAN 2019 ARABAYI KİM KAZANDI?

Aileler Yarışıyor 25 Haziran 2019 Salı günü bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor. Peki 25 Haziran'da arabayı kim kazandı?

Oh La La masası, Nihayet ve Karamel aileleri yarıştı. 

İlk finalist Oh La La ailesi oldu. Nihayet ve Karamel aileleri ise ikinci finalist olmak için yarıştı. Karamel ailesi elendi, Nihayet ailesi ile Oh La La aileleri final için yarıştılar. 

Finalde araba için yarışan takım ise Nihayet takımı oldu. Nihayet takımı ilk ödül olan 10 bin liraya kadar ulaştı. 

Aile 10 bin liralık ödülü bırakarak, araba için yarışmaya devam etti. 

Nihayet ailesi adına Nurdan ve Cansu araba için yarıştı; ancak araba için gerekli olan 200 puanı yakalayamadıkları için yarışmadan eli boş döndüler.

AİLELER YARIŞIYOR 21 HAZİRAN 2019 ARABAYI KİM KAZANDI?

Aileler Yarışıyor 21 Haziran 2019 Cuma günü yine eğlenceli dakikalar ve keyifli anlar yaşandı. Peki Aileler Yarışıyor 21 Haziran 2019 Cuma günü kim kazandı?

Yarışmanın bu akşamki etabına yine 3 aile katıldı. İlk olarak Organik ve Sütlü Çikolata yarıştı. Sütlü çikolata en yüksek puanı aldığı için ilk finalist olmaya hak kazandı.

Daha sonra Organik ile Ellibeş ailesi finalist olmak için yarıştı. Yarışmada İstanbul Silivri'den gelen "Organik" ailesi elendi. Finalde "Ellibeş" ve "Sütlü Çikolata" aileleri yarıştı.

Finalde araba için yarışan takım ise "Sütlü Çikolata" ailesi oldu. Devran ve Ayhan 10 bin liralık ödülü kazandı; ancak araba için devam kararı aldı.

- Arabayı kazanmak için gerekli olan 200 puanı alan olmadığı için arabayı kazanan da olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 18 HAZİRAN 2019 SONUÇLARI

Yarışmanın bugünkü etabına katılan aileler Rizeliler, Adanalılar ve Kapadokyalılar oldu. Yarışmaya ilk olarak Kapadokyalılar alındı. Yapılan elemelerde "Kırmızı Koltuk"a oturarak ilk elemede finalis olmaya hak kazanan takım Kapadokyalılar oldu. Rizeliler ile Adanalılar ise kendi aralarında final için yarıştı. Peki 18 Haziran 2019 Aileler Yarışıyor hangi aile arabayı kazandı?

Finalde yarışan aileler ise Adanalılar ile Kapadokyalılar oldu. Kapadokyalılar araba ve 10.000 TL ödül için yarışmaya hak kazandı. Ancak araba için gerekli olan 200 puanı toplayamayacağını anlayan aile 10 bin TL'lilik ödüle razı oldu. Yarışmanın bir önceki etabında ise araba ödülü verilmişti.

AİLELER YARIŞIYOR 14 HAZİRAN 2019 CANLI İZLE

Yarışmanın bugünkü etabında üç aile ilk etapta yarıştı. Ailelerden birisi elendi. Diğer iki aile ise final için yarıştı. Yamanlar ve Güleçler isimli aileler final için yarıştı. Yarışmada finale çıkan Yamanlar ailesi, finalde Payzinler ailesiyle araba için yarıştı. Finale kalan aile Yamanlar ailesi oldu. Yamanlar ailesinin iki ferdi ilk etapta 10 bin TL ödüle ulaştı. Yarışma formatı gereği, ya 10 bin TL alıp çekileceklerdi ya da 10 bin TL'yi bırakarak araba ödülü için yarışmaya devam edeceklerdi. Yamanlar, devam kararı alarak araba ödül için yarışmaya başladı. Heyecanla devam eden yarışmanın sonunda araba ödülü Yamanlar ailesinin oldu.

AİLELER YARIŞIYOR 26 NİSAN CANLI İZLE

Aileler Yarışıyor 26 Nisan 2019 Cuma günkü etabında Eloğlu ile Sor Bakalım takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR - ÇOCUKLAR YARIŞIYOR 24 NİSAN

Aileler Yarışıyor 24 Nisan etabına çocuklar yarıştı. Çocuklar Şeker ve Çikolata isimli iki takım halinde yarıştılar.

Aileler Yarışıyor 17 Nisan 2019 Çarşamba etabında Orta Şekerli ile Yüzde Yüz takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 12 NİSAN 2019 CUMA CANLI İZLE

Aileler Yarışıyor 12 Nisan etabında Cansızlar ve İki Bebelilier takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 11 NİSAN 2019 PERŞEMBE FULL TEK PARÇA

Programın 11 Nisan 2019 Perşembe etabında Çardak ve Karagümrük masaları yarıştı. Büyük ödülü kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 10 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA 93. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 10 Nisan 2019 Çarşamba günü etabında Şalter ve Asfalya isimli iki takım yarıştı. Büyük ödülü kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 9 NİSAN 2019 SALI - 92. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 9 Nisan 2019 Salı günkü etabını Oklava Sini masası kazanarak 10 bin liranın sahibi olmuştu. Oklava Sini masası adına Anıl finalde yarışmıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 8 NİSAN 2019 - 91. BÖLÜM

Yarışmanın 8 Nisan 2019 Pazartesi etabında Minik Kuşlar ve Gez Göz Arpacık Takımları yarıştı. Yarışmada toplam ödül için gerekli olan puan hiçbir takım toplayamadı.

AİLELER YARIŞIYOR 5 NİSAN 2019 CUMA

Aileler Yarışıyor 5 Nisan etabında Sade Kahve ve Doğunun İncisi isimli takımlar yarıştı. Takımların tamamı kadınlardan oluştu.

AİLELER YARIŞIYOR 3 NİSAN ÇARŞAMBA İZLE - KİM KAZANDI

Aileler Yarışıyor 88. Bölüm 3 Nisan 2019 Çarşamba günü yarışmasını hangi takım kazandı?

Süvariler masası ve Lacivert masasının yarıştığı 88. Bölüm'de finale giden masa Beş Çayı masası oldu. Aileler Yarışıyor 87. Bölüm'de kazanan takım olmadı. Beş Çayı masası yeterli puanı toplayamadığı için 10 bin liralık ödülün sahibi olamadı. 

İşte sonuçlar:

AİLELER YARIŞIYOR 2 NİSAN 2019 SALI FULL HD TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 87. Bölüm 2 Nisan 2019 Salı günü sevenlerinin karşısına yine dolu dolu çıkıyor. Aileler yarışıyorda büyük bir keyif eğlence sizleri bekliyor. Aileler Yarışıyor Canlı İzlemek isteyenler için canlı yayın kodlarını ekledik. Sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın yaptığı yarışmanın her bölümü büyük bir keyif ve eğlenceyle izleniyor. Yarışmanın sonunda kazanan takıma 10 bin liralık ödül veriliyor.  Aileler Yarışıyor son bölüm kim kazandı diye merak edenler sayfamızdan sonuçları takip edebilirler. Peki Aileler Yarışıyor 2 Nisan 2019 Salı günü yarışmasını hangi takım kazandı?

Beş Çayı masası ve Tuş Kilidi masasının yarıştığı 87. Bölüm'de finale giden masa Beş Çayı masası oldu. Aileler Yarışıyor 87. Bölüm'de kazanan takım olmadı. Beş Çayı masası yeterli puanı toplayamadığı için 10 bin liralık ödülün sahibi olamadı. 

İşte sonuçlar:

AİLELER YARIŞIYOR 29 MART 2019 CUMA CANLI İZLE

Aileler Yarışıyor 29 Mart 2019 Cuma günü yayınlanan 85. Bölümü'nde Gıygıy ve Beş Karat takımları yarıştı. Yarışmayı Beş Karat takımı kazanarak 10.000 TL'lik ödülün sahibi oldu.

AİLELER YARIŞIYOR 28 MART 2019 PERŞEMBE

Aileler Yarışıyor 28 Mart 2019 Perşembe etabında Akademikler ve 2 Çift 1 Tek takımları yarıştı.

Yarışmanın sonucunda 10 bin liralık ödülü kazanan takım olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 27 MART 2019 ÇARŞAMBA - 84. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 27 Mart 2019 Çarşamba günkü etabında Doğa ve Ahenk takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 26 MART 2019 FULL TEK PARÇA - 82. BÖLÜM

26 Mart etabında Bak bi ve Sessizler takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 25 MART 2019 PAZARTESİ CANLI İZLE - SON BÖLÜM

25 Mart Pazartesi etabında Sucular ve Safran takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 22 MART 2019 CUMA - 80. BÖLÜM TEK PARÇA

22 Mart etabında Yancılar ve inanılmaz isimli takımlar yarıştı. 

AİLELER YARIŞIYOR 20 MART 2019 ÇARŞAMBA 

Aileler Yarışıyor 20 Mart 2019 Çarşamba günkü etabında Müstesnalar ve Rengarenk takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 19 MART 2019 SALI - 77. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 19 Mart 2019 Salı günü Manolyalar ve Kuzenler takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 18 MART 2019 PAZARTESİ - 76. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 18 Mart Pazartesi etabına Fişekler ve Deva takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 15 MART 2019 - 75. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 15 Mart 2019 Cuma günkü etabında Zirvedekiler ve Mozaik takımları yarıştı

AİLELER YARIŞIYOR 14 MART  2019 74. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 14 Mart 2019 Perşembe etabında Esinti ve Mavi takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 13 MART 2019 ÇARŞAMBA 73. BÖLÜM TEK PARÇA

Yarışmanın 13 Mart 2019 Çarşamba günü yapılan etabına Tatilciler ve Hallederiz takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 12 MART 2019 SALI 72. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 12 Mart 2019 Salı günü etabında Rivriv ve Ehlikeyif takımlar yarıştı.

10 bin liralık büyük ödülü Ehlikeyif takımı kazandı.

AİLELER YARIŞIYOR 11 MART 2019 PAZARTESİ 71. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 11 Mart 2019 Pazartesi günü etabında Saros ve Şanslılar takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 8 MART 2019  70. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 8 Mart etabında, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle sadece "Anneler" ve "Çalışan Kadınlar" yarıştı. 

Yarışmada 'Anneler' takımı ile 'Kadın Usta' takımı karşı karşıya geldi.

AİLELER YARIŞIYOR 7 MART 2019 PERŞEMBE - 69. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 7 Mart Perşembe etabına Anonim ve Ters Köşe takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 6 MART 2019 ÇARŞAMBA - 68. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 6 Mart 2019 Çarşamba etabına Kasırga ve Şantiye takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 5 MART 2019 SALI İZLE - 67. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 5 Mart 2019 Salı günü etabında sosyal medya fenomenleri Sizdengiller ve Paşa Gönlüm takımları yarıştı.

Sosyal medya fenomenleri Nez, Selçuk, Nilay, Gökhan ve Ali Celal Sizdengiller takımıyla katıldı.

Sosyal medya fenomenlerinin Aileler Yarışıyor'daki kapışmasında kazanan olmadı.

Toplam 10.000 TL ödül için gerekli olan 200 puanı hiçbir takım alamadı.

AİLELER YARIŞIYOR 4 MART 2019 İZLE - 66. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 4 Mart Pazartesi günü etabında Eylül Zamanı ve Mert takımları yarıştı.

Yarışmada kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 1 MART 2019 CUMA - 65. BÖLÜM TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 1 Mart 2019 Cuma günkü etabında Güneş ve 90'lar takımları yarıştı.

Peki Aileler Yarışıyor 1 Mart kim kazandı?

Yarışmanın sonunda yapılan final etabını Güneş takımı kazanarak 10.000 TL ödülün sahibi oldu.

AİLELER YARIŞIYOR 28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZLE - 64. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 28 Şubat 2019 Perşembe günü saat 15.45'te düzenlenen yarışmada Can Dostlar ve Tiyatro takımları yarışıyor.

Yarışmada verilen 10.000 TL ödülü Can Dostlar takımı kazandı.

AİLELER YARIŞIYOR 27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA - 63. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 27 Şubat 2019 Çarşamba etabında Roket ve Çınar takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 26 ŞUBAT 2019 SALI İZLE - 62. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 26 Şubat 2019 Salı günü etabına Düğün Dernek ekibinden tanıdığımız simalar katıldı.

Yarışmacılar Cümbüş ve Mahşer isimli takımlarla yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ - 61. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 25 Şubat 2019 Pazartesi günü yayınlanan etabında Aynen ve Rafadan takımları yarıştı.

Yarışmada verilen 10 bin TL'lik ödülün kazanılması için gerekli olan puanı hiçbir takım toplayamadı.

Dolayısıyla hiçkimse kazanamadı.

AİLELER YARIŞIYOR 22 ŞUBAT 2019 CUMA İZLE - 60. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor'un bugünkü etabında Ne Umduk ve Babalar isimli iki takım yarıştı.

Yarışmanın bugünkü etabında da kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE - 59. BÖLÜM

AİLELER YARIŞIYOR 20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA - 58. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 20 Şubat 2019 58. bölümde Kızanlar ve Son Dakika takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 19 ŞUBAT 2019 SALI - 57. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 19 Şubat 2019 Salı günü etabında Nabız ve İstisna takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ İZLE - 56. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 18 Şubat Pazartesi etabında Canlar ve Uyumsuzlar takımı yarıştı. 

Yarışmanın sonunda kazanan takım olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 15 ŞUBAT 2019 CUMA - 55. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 15 Şubat 2019 Cuma yarışmasında Survivor yarışmacıları katıldı. Yarışmada Survivor takımı Efsaneler ismiyle katılırken diğer takımın adı ise Körfez oldu.

Aileler Yarışıyor’un bu haftaki konuğu Survivor’ın en ses getiren yarışmacıları Cumali, Nagehan, Birsen, Semih ve Berna oldu.

Ufuk Özkan’ın sunumu ile kıyasıya bir rekabetin yaşandığı yarışmada Survivor masası, Survıvor ruhunu Aileler Yarışıyor setine de taşıdı.

Survivor masasının rakibi, masanın kaptanı Semih’e zaman zaman zor anlar yaşattı.

AİLELER YARIŞIYOR 14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE TEK PARÇA İZLE - 54. BÖLÜM

AİLELER YARIŞIYOR 13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA İZLE - 53. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 13 Şubat 2019 etabında Sarmaşık ve Dinamik takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 12 ŞUBAT 2019 SALI İZLE - 52. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 12 Şubat 2019 Salı günü düzenlenen etabında Efsane ve Karayel takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ - 51. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 11 Şubat 2019 Pazartesi etabında, Esila ve Rotasızlar takımı yarıştı.

Aileler Yarışıyor 11 Şubat kazanan takımı Rotasızlar oldu. Rotasızlar 10 bin liranın sahibi oldu.

AİLELELER YARIŞIYOR 8 ŞUBAT 2019 CUMA CANLI İZLE - 50. BÖLÜM

Suriye'de devam eden iç savaş nedeniyle hayalini kurduğu milli formayı giyme şansını bulamadan Türkiye'ye sığınan vücut geliştirme sporcusu Mehir Recep, ay-yıldızlı formayla hayalini gerçeğe dönüştürmek istiyor.

AİLELER YARIŞIYOR 7 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZLE - 49. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 7 Şubat 2019 Perşembe günkü etabına Reyhan Karaca ve Mansur Ark'ın da içinde bulunduğu Umarsızlar ve İnadı Bırak takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 6 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA İZLE - 48. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 6 Şubat Çarşamba günü yarışmasında Mışıl Mışıl takımı ile Oh Olsun takımı karşı karşıya geldi.

Aileler Yarışıyor 6 Şubat kim kazandı?

Yarışmada hiçbir takım, 10 bin liralık ödülü kazanmak için yeterli olan puanı toplayamadı.

AİLELER YARIŞIYOR 5 ŞUBAT 2019 SALI İZLE - 47. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 5 Şubat 2019 Salı günü yarışmasında Barış ve Venüs takımları karşı karşıya geldi.

AİLELER YARIŞIYOR 4 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ İZLE - 46. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 4 Şubat Salı günü yarışmasında Keyifliler ve Kafadarlar takımları yarıştı. Yarışmada kazanan olmadı.

AİLELER AYRIŞIYOR 1 ŞUBAT SON BÖLÜM CANLI İZLE - 45. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 1 Şubat 2019 Cuma günü yayınlanan 45. Bölümü'nde Komşucuklar ve Şezlongçular takımı yarıştı. Her iki takımın da tamamı kadınlardan oluştu. Yarışmada 10 bin liralık ödül için gerekli olan 200 puanı hiçbir takım toplayamadığı için kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 31 OCAK 2019 PERŞEMBE ÇOCUKLAR - 44. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor 31 Ocak 2019 Perşembe günü yayınlanan 44. Bölüm'de çocuklar yarıştı.

Çocuklar Menekşeler ve Başarı takımları halinde yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 30 OCAK 2019 CANLI İZLE - 43. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 30 Ocak 2019 Çarşamba günü yayınlanan 43. Bölümü'nde Aydilge ve Yenilmez takımları yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR 29 OCAK 2019 İZLE - 42. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 29 Ocak 2019 Salı günü düzenlenen 42. Bölümü'nde Aşk Olsun ve Ay Balam takımları yarıştı. Yarışmada kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 28 OCAK 2019 PAZARTESİ - 41. BÖLÜM

Aileler Yarışıyor 28 Ocak 2019 Pazartesi günü yayınlanan 41. Bölümü'nde Tantana ve Rabarba takımları yarıştı. Ela ve Yiğit'in yarıştığı finalde kazanan taraf olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 25 OCAK CUMA - 40. BÖLÜM 

Aileler Yarışıyor 40. Bölümü 25 Ocak 2019 Cuma günü yayınlandı. Yarışmaya Kuzey Rüzgarı ve Sağlık Olsun isimli iki takım yarıştı. Yarışmada ilk olarak Kemal ve Serdar yarıştı.

AİLELER YARIŞIYOR ÇOCUKLAR 24 OCAK 2019 PERŞEMBE - 39. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor 24 Ocak 2019 Perşembe 39. Bölümünün konukları çocuklar oldu. Tatildeyiz ve Ödev Yok takımlarının yarıştığı Aileler Yarışıyor 39. Bölüm'de çocuklar doyasıya eğlendi. Miniklerin renk kattığı yarışmada Ödev Yok takımından Ela'nın sorduğu minik bilmeceler de yarışmaya damgasını vurdu. Ufuk Özkan minik yarışmacılara jest üstüne jestler yaptı. Öcnelikle bütün minikleri yarışmanın birincisi ilan ederek herkese aynı puanı dağıttı. Daha sonra sonra da bütün çocuklara hediye paketleri verdi. Hediyeler arasında masa oyunları ve kutu oyunları ile kitaplar bulunduğu belirtildi. Hediyelerin Staff Film tarafından hediye edildiği öğrenildi. 

Ufuk Özkan'ın Aileler Yarışıyor Çocuklar bölümünde bütün çocukların annelerine biner lira ödül verdiklerini söyledi.

AİLELER YARIŞIYOR 23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA - 38. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor 23 Ocak bölümüne Beş Adam ve Prensesler takımları yarışıyor. 

AİLELER YARIŞIYOR 22 OCAK 2019 SALI - 37. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor 22 Ocak Salı günü Her Telden ve Candan takımları yarıştı. Her Telden Engin ile Candan takımından Görkem finalde yarıştılar. Ancak yarışta kazanan olmadı.

AİLELER YARIŞIYOR 21 OCAK 2019 PAZARTESİ - 36. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor yarışmasının 36. Bölümü 21 Ocak Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında hayranlarıyla buluştu.

AİLELER YARIŞIYOR 18 OCAK 2019 CUMA - 35. BÖLÜM İZLE

Dadaşlar ve İnciler takımları yarıştı. Yarışın 12 bin 500 liralık ödülünü Dadaşlar kazandı.

AİLELER YARIŞIYOR 17 OCAK 2019 - 34. BÖLÜM İZLE

Aileler Yarışıyor 34. Bölüm'de de ünlü isimler konuk edildi. Konuklaar arasındaa Tarık Mengüç de vardı.

EKİP ARKADAŞLARINDAN UFUK ÖZKAN'A ŞAKA

Öte yandan Ufuk Özkan'ın sunumunu yaptığı programın 28. Bölümü'nde ekip arkadaşları tarafından kötü bir şaka yapıldı.

Sorulardan biri, "100 kişiye sorduk Ufuk Ökan denilince aklınıza gelen en popüler şeyi söyleyin" sorusu oldu.

Ancak verilen "komik, kibar" gibi cevapların hiçbiri çıkmadı.

Herkesin şaşkınlıkla izlediği baktığı anlarda ekip arkadaşlarının şaka yaptığı uzun süre anlaşılamadı.

AİLELER YARIŞIYOR 28. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Aileler Yarışıyor 28. Bölümü'ne Kalk Gidelim dizisinin sevilen oyuncuları konuk oldu. Yarışmaya Halim, Samim, Sadık Kahya, Ercan, Dudu, Duru, Badegül, Köy Minibüsü şoförü ve Meryem karakterlerini oynayan oyuncular katıldı.

AİLELER YARIŞIYOR YARIŞMASINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×