6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları belli oldu mu?

FOX TV'de Ferhat ile Şirin reyting listelerine merhaba diyen yapım oldu. Öte yandan TRT 1' Payitaht Abdülhamid, Kanal D'de Arka Sokaklar, Star TV'de ise Sevgili Geçmiş isimli diziler gecenin en iddialı yapımlarıydı. ATV'de yayınlanan Hercai de yine gecenin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Cuma akşamının en iddialı dizilerinden birisi olan Seksenler nihayet sonunda başladı. Payitaht Abdülhamid, Sevgili Geçmiş, Hercai ve Arka Sokaklar gibi birbirinden iddialı diziler 6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları listesinde kıyasıya bir mücadeleye girdi. Televizyonlarda dün akşam yayınlanan eğlence, yarışma programları ve diziler arasında hangisinin daha çok izlendiği merak konusu oldu. Cuma akşamı seyircinin karşısına çıkan ve reyting listelerinde genellikle en üst sıralarda yer alan yapımlar, Hercai, Arka Sokaklar gibi diziler oldu. Peki, 6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları nasıl şekillendi? Hangi dizi ya da yarışma reyting listelerinde birinci oldu?

Medya 07.12.2019, 01:40 07.12.2019, 01:55 Mustafa Güneş
6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları belli oldu mu?

Reyting listelerine bu akşam merhaba diyen Ferhat İle Şirin dizisiyle birlikte rekabet hayli kızıştı. Cuma akşamlarının iki iddialı yapımı Hercai ve Payitaht Abdülhamid'in yanısıra dün akşam çok sayıda dizi yayınlandı. ATV'de Hercai, Kanal D'de Arka Sokaklar, TRT 1'de Payitaht Abdülhamid, Kanal D'de ise Arka Sokaklar isimli birbirinden iddialı yapımlar 6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları listesinde öne çıkan yapımlardı. TRT 1'in Payitaht Abdülhamid, ATV'nin Hercai dizisi reyting listelerini alt üst edecek şekilde sezona başladı. Öte yandan Arka Sokaklar dizisi de bu hafta yeni sezonun ikinci bölümüyle reyting listelerinin üst sıralarında yer almay abaşladı. Televizyon kanallarında dün akşam yani 20 Eylül Cuma akşamı yayınlanan eğlence, yarışma programları ve diziler arasında hangisinin daha çok izlendiği seyirci tarafından merak ediliyor. Cuma akşamı seyircinin karşısına çıkan ve reyting listelerine yeni merhaba diyen Ferhat ile Şirin dizisi de ilk bölümüyle ekranlara geldi. Onun dışında dün akşam yayınlanan yapımlar genellikle eğlence programları ile sinema filmleri oldu. Peki, 6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçlarınasıl oldu? Hangi dizi ya da yarışma reyting listelerinde birinci oldu?

TRT 1 en iddialı dizilerinden "Payitaht Abdülhamid" yayınlanması bekleniyordu; ancak onun yerine yeni sezona başlayan Seksenler dizisi yayınlandı. Dizi yeni sezona da yine dolu dolu başladı. Daha sonra Milli Takım Maçı ve ardından Pelin Çift ile "Gündem Ötesi" programı yayınlandı.

FOX TV'de ise şimdiye kadar Cuma akşamlarına farklı farklı yapımlar konuluyordu. Ancak kanal bu boşluğu iddialı bir diziyle doldurdu. Ferhat ile Şirin dizisi artık Cuma akşamları FOX TV'de yayınlanacak. Başrolünde ise Söz dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş oynuyor.

Show TV, eğlence ve güldürü programı "Güldür Güldür Show" programının yeni bölümü yayınlandı.

Kanal D ise Cuma akşamının reyting saatini "Arka Sokaklar"ın yeni sezon yeni bölümüyle geçirdi.

ATV ise en iddialı dizilerinden "Hercai"nin yeni sezon yeni bölümünü hayranlarıyla buluşturdu. Reyyan ve Miran'ın bir kez daha kavuştuğu son bölümde Aslanbeyler'in yeni düşmanları ortaya çıkarken, Miran ile Hazar beyin arası yavaş yavaş düzeliyor.

ATV'nin gündüz kuşağı programlarından "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı da yine en çok izlenenler listesinde ilk sıralarda yer aldı.

Star TV ise dün akşam "Sevgili Geçmiş" isimli yeni dizisinin yeni bölümü hayranlarıyla buluştu.  

TV8'de bu akşam O Ses Türkiye yarışmasının yeni bölümü vardı. Yarışmada hala elemeler yapılıyor.

Kanal 7 televizyonu ise Cuma akşamında "Yemin" isimli diziyi yayınladıktan sonra "Bıçak Sırtı isimli Hint dizisinin tekrar bölümünü verdi.

Peki, 6 Aralık 2019 Cuma reyting sonuçları nasıl oldu?

Detaylar Geliyor...

Kaynak: SON HABERLER
Yorumlar (6)
Ezgi 5 ay önce
Her yerde seni bu kadar küçük cümlelerle anlatmanın saçma aşşağılıyormuş gibi konuşmanız sizi küçük duruma düşürür
seher 4 ay önce
her yerde seni küçümseyen dizi yapsında görelim
Selin 4 ay önce
Her yerde sen her zaman zirvede
kürd rohat 3 ay önce
her yerde ,,, sizi atamızın filmi durken miletin yalandan sen seviyorum demesini izlyenlerin alah belasını versin PAYİTAHT ABDULHAMİD izlemenizi tavsiye ediyorum okuyanlar
Irmak 3 ay önce
Her herde sen her zaman birinci olmalı
Öğretmenimde yerde sCoken harika bir gençlik dizisi.icinde şiddet olmayan 3 ay önce
Çok seviyeli,harika bir dizi .severek ve beğenerek izlediğim içinde şiddet olmayan seviyeli ilişkiler içeren örnek bir dizi Her Yerde Sen.fevkalade.Bir de şu kuaför iyi olsa.Selinin saçları düz fön çekilse.yaslandiriyorlar kızı bukle saclarla