5 Mayıs 2019 Pazar reyting sonuçları

Dizi ve programlar kategorisinde 5 Mayıs 2019 Pazar günü hangi dizi birinci oldu, hangi programlar daha fazla izlendi? TRT 1'de yayınlanan Elim Bırakma, Fox TV'de yayınlanan Savaşçı gibi diziler ile Survivor Türkiye Yunanistan gibi programlar akşamına damgasını vuran yapımlar arasında yer aldı. Pazar akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında son dönemlerde Star TV'nin Kardeş Çocukları isimli dizisi de yer almaya başladı. İddialı bir şekilde dizi dünyasına adım atan Kardeş Çocukları listenin üst sıralarına oynuyor. Peki 5 Mayıs 2019 Pazar reyting sonuçları nasıl şekillendi?

5 Mayıs 2019 Pazar reyting sonuçları
06 Mayıs 2019 Pazartesi 10:39

Pazar akşamının en çok izlenen dizileri ve televizyon programlarının hangileri olduğu merak ediliyor. 

TRT 1'de yayınlanan Elimi Bırakma dizisi, FOX TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi, Star TV'de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi gecenin en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor.

Yine Survivor Türkiye Yunanistan programı da pazar akşamlarının vazgeçilmezleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Programın Pazar akşamındaki etabında Siyah ve Beyaz takımlar arasında kıyasıya bir "dokunulmazlık oyunu" oynandı. Sonunda Siyah takım kazanan taraf olunca Beyaz Takım bu hafta elenecek isimleri kendi içinden belirlemek zorunda kaldı. Sabriye ve Okay bu hafta elenecek isimler için aday oldu. İki isimden hangisinin eleneceği ise Pazartesi akşamı belli olacak.

Kanal D'de yayınlanan Yılmaz Erdoğan'ın Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yapımını devam ettirdiği Çok Güzel Hareketler 2 programı da bu akşama damgasını vuran yapım oldu.

Pazar akşamlarının son birkaç haftasında yayınlanan yapımlarından biri de Necati Şaşmaz'ın iddialı bir şekilde yayına hazırladığı Nöbet dizisiydi. Ancak maalesef dizi, amansız reyting rekabetine daha fazla dayanamadı. Pazar akşamı son kez seyircinin karşısına çıkarak final yaptı. Dizi Hatay'ın sınır ilçelerinden birinde güvenlik güçlerinin yaşadığı zorlukları konu alıyordu. Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi dışındaki bu ilk dizi denemesi de böylece kısa sürmüş oldu.

Dün akşamın en iddialı yapımlarından biri de uzun süredir reyting listelerinin üst sıralarında yer alan, ancak son dönemlerde ücretli internet sitelerine satıldığı için reytingleri düşen Savaşçı dizisi oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin özel birliklerinin kahramanlıklarını konu alan dizi her pazar akşamı hayranlarını ekran başına kilitilyor.

Peki 5 Mayıs 2019 Pazar reyting sonuçları nasıl oldu?

Gecenin en çok izlenen dizileri Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma ve Savaşçı dizileri oldu.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×