21 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları

Birbirinden iddialı dizi ve programların yarıştığı salı akşamı reyting listelerinin zirvesi için yine kıyasıya bir mücadele vardı. Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisi, TRT 1'de yayınlanan Halka dizisi ile Kanal D'nin yeni yayına giren Leke isimli dizisi Salı akşamının diziler kategorisinde öne çıkan yapımları oldu. Programlar kategorisinde ise Survivor Türkiye Yunanistan'da ise salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Peki 21 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları nasıl şekillendi?

21 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları
22 Mayıs 2019 Çarşamba 05:20

Televizyon kanallarının birbirinden ididalı dizileri ve programları 21 Nisan 2019 Salı akşamı bir kez daha birbirleriyle reyting listelerinin baş köşkesine oturmak için kıyasıya mücadele etti. Dizilerin birbirleriyle kıyasıya mücadelesine Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ramazan programları da dahil oldu. Peki 21 Mayıs Salı reyting sonuçları ne oldu?

Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Fox'ta yayınlanan Kadın dizisi, TRT 1'de yayınlanan Halka dizisi, Kanal D'de yayınlanan Leke isimli dizi ile Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisi reyting listelerinin üst sıraları için mücadele etti. 

Salı akşamına damgasını vuran televizyon programı ise Survivor Türkiye Yunanistan oldu. TV8'de yayınlanan Survivor programının dün akşamki etabında en heyecanlı anlar yaşandı. Çünkü elenen ismin belli olduğu programda hüzünlü anlar yaşandı. Elenen isim Beyaz Takım'dan Yunan oyuncu Ria oldu. Öte yandan aynı akşam ödül ve sembol oyunları oynandı. Ödül oyununu bir kez daha Siyah takım kazanarak yemek yedi.

Ekranlara yeni yeni gelen Kanal D'nin Leke isimli dizisi de iddialı bir şekilde reyting listelerinde üst sıralarda yer kapmaya başlıyor. 

TRT 1'in Halka isimli dizisi de yine Salı akşamlarının en çok merakla beklenen yapımlarından biri olmaya devam ediyor. Halka dizisinin özellikle de son bölümü büyük bir heyecan ve sürprizle geçti. Cihangir Halka son bölümde, Kaan'ın polis adına çalışan bir muhbir olduğunu öğreniyor. Öte yandan İskender'in ölmediği ortaya çıkıyor. Halka'da yine işler karışıyor.

Başrolünde Oktay Kaynarca'nın oynadığı Atv'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de yine heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Star TV'de yabancı sinema olarak Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde filmi hem saat 20.00 hem de saat 22.00 kuşağında üst üste yayınlandı.

Show TV de 21 Salı akşamı televizyon sinemasıyla ekranlara gelmeyi tercih etti. Yenilmezler ve Trol Efsanesi isimli filmler en çok televizyon izlenen saatlere kondu.

Peki 22 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları nasıl şekillendi, en çok izlenen dizi ya da program hangisi oldu, hangi dizi birinci oldu?

Detaylar Geliyor...

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×