14 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları

Birbirinden iddialı dizi ve programların yarıştığı salı akşamı reyting listelerinin zirvesi için yine kıyasıya bir mücadele vardı. Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisi, TRT 1'de yayınlanan Halka dizisi ile Kanal D'nin yeni yayına giren Leke isimli dizisi Salı akşamının diziler kategorisinde öne çıkan yapımları oldu. Programlar kategorisinde ise Survivor Türkiye Yunanistan'da ise salı akşamı eleme ve araba kazanma heyecanı yaşandı. Peki 14 Mayıs 2019 reyting sonuçları nasıl şekillendi?

14 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları
15 Mayıs 2019 Çarşamba 07:00

Televizyon kanallarının birbirinden ididalı dizileri ve programları 14 Nisan 2019 Salı akşamı bir kez daha birbirleriyle reyting listelerinin baş köşkesine oturmak için kıyasıya mücadele etti. Dizilerin birbirleriyle kıyasıya mücadelesine Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ramazan programları da dahil oldu.

Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Fox'ta yayınlanan Kadın dizisi, TRT 1'de yayınlanan Halka dizisi, Kanal D'de yayınlanan Leke isimli dizi ile Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisi reyting listelerinin üst sıraları için mücadele etti. 

Salı akşamına damgasını vuran televizyon programı ise Survivor Türkiye Yunanistan oldu. TV8'de yayınlanan Survivor programının dün akşamki etabında en heyecanlı anlar yaşandı. Çünkü elenen ismin belli olduğu programda bir de araba ödülü oyunu oynandı. Elenen isim Atakan olurken, araba ödülünü kazanan isim ise Yunan yarışmacı Afroditi oldu.

Ekranlara yeni yeni gelen Kanal D'nin Leke isimli dizisi de iddialı bir şekilde reyting listelerinde üst sıralarda yer kapmaya başlıyor.

TRT 1'in Halka isimli dizisi de yine Salı akşamlarının en çok merakla beklenen yapımlarından biri olmaya devam ediyor.

Başrolünde Oktay Kaynarca'nın oynadığı Atv'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de yine heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Star TV'de yabancı sinema olarak Kobranın Yükselişi filmi ile yerli sinema olarak ise Nereden Nereye isimli filmler sahnelendi.

Show TV de Salı akşamlarını dizi ya da program yerine sinema ile geçirmeyi tercih eden kanal oldu. 

Show TV'de izlenme saatlerinin en yüksek olduğu saatlerde Passangers isimli yabancı sinema yayınlandı. Saat 22.00'de de yine başka bir sinema filmi yayınlandı.

Peki 7 Mayıs 2019 Salı reyting sonuçları nasıl şekillendi, en çok izlenen dizi ya da program hangisi oldu, hangi dizi birinci oldu?

Detaylar Geliyor...

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×