Masumlar Apartmanı psikolog kim?

Masumlar Apartmanı psikolog kim yeni oyuncu kadroya dahil oldu ancak pekçok kişi diziye yeni katılan oyuncunun kim olduğunu bilmiyor. Psikolog doktor Han'ın tedavi sürecinde devreye giren isim oluyor. İşte Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu psikolog doktor karakterini canlandıran kişi:

Google Haberlere Abone ol

Masumlar Apartmanı psikolog kim, gerçek adı nedir sorusu diziyi yakından takip eden hayranları tarafından bu aralar soruluyor. Çünkü dizinin 27. Bölümü itibariyle Han'ın uzun uğraşlar sonucunda tedavisi başlıyor. Han'ı karşılayan psikolog doktor ise bir kadın oluyor. Han'ın "hoş bir kadın" dediği Masumlar Apartmanı psikolog doktor kimdir? 

Masumlar Apartmanı psikolog doktor kim?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Masumlar Apartmanı dizisinin ilerleyen bölümlerinde evin oğlan çocuğu Han, İnci'nin telkinleri neticesinde tedavi olmayı kabul ediyor. 

Masumlar Apartmanı psikolog doktor kim?

Sonunda bir doktora danışmayı kabul eden Han, İnci ile birlikte ilk randevuya gitmeye karar veriyor. Han, ilk başlarda biraz utanıp sıkılsa da İnci'nin destekleriyle alışmaya başlıyor. 

Han'ı tedavi kliniğinde kadın bir psikolog karşılıyor.

Masumlar Apartmanı psikolog doktor kim?

Psikolog ilk başlarda anlaşamayan Han, ilerleyen dakikalarda yavaş yavaş açılmaya başlıyor. Hayatının dönüm noktalarından bir şeyler almaya çalışan psikolog ilk başlarda bayağı zorlanıyor. Ancak ilerleyen dakikalarda Han'ın açılmasıyla o da rahatlıyor. 

Psikolog Han ile ilgili izlenimlerini yavaş yavaş not almaya başlamış durumda. Hatta birçok konuda tanısını da koymuş durumda. İşin kötü tarafı ise konulan tanıları not aldığı kağıdın Han tarafından görülmesi oldu. Han, şu anda doktorunun kendisi hakkında ne düşündüğünü biliyor. Bu da onu daha çok öfkelendiriyor. 

Han'ın psikolog doktordan verim alıp alamayacağı ise merak konusu. 

Dizinin 27. Bölümünde senaryoya dahil olan kadın psikolog doktorun kim olduğu yani kim tarafından canlandırıldığı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı'nın gerçek hikayesinde o kadın doktor Gülseren Budayıcıoğlu'dur. Ancak senaryoda ise bu karakteri canlandıran kişi Seda Akman'dır. Peki, Seda Akman kimdir?

SEDA AKMAN KİMDİR?

Masumlar Apartmanı psikolog doktoru canlandıran Seda Akman, 13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya ilimizde doğdu. 

İlk, orta ve lise eğitimini Kütahya'da tamamladı. Daha sonraki 4 yılını Ankara'da geçirdi.

1997 yılında Ankara Bilkent Üniversitesi'nde diksiyon ve oyunculuk üzerine üç aylık bir kurs gördükten sonra aynı yıl Kanal 6’da Jetset adında bir TV programı sundu.

Seda Akman aynı zamanda model ve eski güzellerdendir.

Ankara'da yaşadığı dönemde 1998'de Miss Palmolive güzeli seçildi.

Daha sonra aynı yıl 23 ülke güzelinin katıldığı Miss Intercontinental yarışmasında dördüncü oldu.

1999'da Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi.

1999 yılında İstanbul'a yerleşti. 2000-2004 yılları arasında Number One ve Dream TV’de farklı programlarda sunuculuk yaptı.

2003 yılından beri TV dizilerinde oyunculuk yapmaya devam eden Seda Akman, ilk olarak ATV'de yayınlanan Ölümsüz Aşk adlı dizide rol aldı.

Oynadığı diziler arasında Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift, Behzat Ç. ve Acil Servis yer almaktadır.

Seda Akman 2018 yılında, Mu Tunç'un yazıp yönettiği Arada adlı sinema filminde yer aldı.

Akman son olarak TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde psikolog doktor rolünde oynuyor.

SEDA AKMAN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Masumlar Apartmanı psikolog doktoru Seda Akman daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı? İşte rol aldığı diziler ve filmler:

Yazı Tura - 2003

Mühürlü Güller - 2003

Ölümsüz Aşk - 2003

Bir İstanbul Masalı - 2003

Balans ve Manevra - 2004

Aşk Yolu - 2005

Kanlı Düğün - 2005

Emret Komutanım - 2005/2007

Emret Komutanım Şah Mat - 2006

Annem - 2007

Arka Sokaklar - 2010

Behzat Ç. - 2010

Küçük Sırlar - 2010

Mükemmel Çift - 2010

Karakol - 2011

Eve Düşen Yıldırım - 2012

Tozlu Yollar - 2013

Fatih - 2013

Acil Servis - 2015

Sen Benimsin - 2015

Gecenin Kraliçesi - 2016

Bu Şehir Arkadan Gelecek- 2017

Kalp Atışı- 2017

Adı: Zehra - 2018

Aşk ve Mavi - 2018

Arada - 2018

Kurşun - 2019

Sol Yanım - 2020-2021

Yorumlar