MasterChef Türkiye Canlı İzle 1 Kasım Pazar bu hafta kim elendi?

MasterChef Türkiye yarışmasının 1 Kasım Pazar akşamı düzenlenen 90. Bölümünde yarışmaya veda eden yeni isim belli oldu. Yarışmaya bu akşam veda eden isim kim oldu? İşte detaylar:

MasterChef Türkiye 1 Kasım 2020 Pazar eleme heyecanıyla seyircinin karşısına çıktı. Yarışmanın bu akşam yayınlanan 90. Bölümünde yarışmaya veda eden yeni isim belli oldu. Yarışmaya bu akşam veda eden isim kim oldu? İşte detaylar:

TV8 ekranlarında haftanın belirli günlerinde ekrana gelen MasterChef Türkiye'de bir kez daha elenme heyecanı yaşandı. Birbirinden iddialı isimlerin eleme potasından çıkmak için mücadele ettiği yarışmanın hafta finalinde kim elendi kim yoluna devam etti. 

Yarışmanın bu haftaki eleme potasına düşen isimler Tanya, Eray, Barbaros, Serhat, Furkan ve Uğur oldu. 

Yarışmanın bu akşamki etabında Serhat'ın yarışmaya başvuru hikayesi anlatılırken; Eray'ın tükenme sendromuna yakalandığı görüldü. Son ana kadar ne yapacağına bir türlü karar veremeyen Eray'ın bu hali onun yarışmaya veda etmesine neden olacak mı henüz bilemiyoruz. 

Yarışmanın dünkü bölümünde yaşananları ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

Elenen isim erken ifşa oldu iddiası. İddiaya göre yarışmanın bu hafta elenen ismi ifşa oldu. İddiaya göre Tanya'nın babası Facebook hesabından kızının bu haftaki bölümde elendiğini açıkladı. Açıklamanın ardından gözler bu akşam düzenlenecek yeni bölüme çevrildi. Tanya'nın gerçekten elenip elenmediği ise programın sonunda belli olacak.