Manken Gizem Akbaş kimdir? Mücahit İsmail Ayta kimdir?

Manken Gizem Akbaş kimdir? Mücahit İsmail Ayta kimdir? soruları Ortaköy'de yaşanan darp olayından sonra merakla sorulmaya başlandı. İddiaya göre, Ayta, Akbaş'ı eğlence mekanında feci şekilde darp etti.

Google Haberlere Abone ol

Manken Gizem Akbaş kimdir? Mücahit İsmail Ayta kimdir soruları Ortaköy'de bir eğlence mekanında yaşanan saldırı sonrasında gündeme geldi. Beşiktaş'taki bir eğlence mekanında eski kız arkadaşı Gizem Akbaş'ı darbettiği öne sürülen Mücahit İsmail Ayta isimli şahıs gözaltına alındı. 

Son dakika haberine göre modellik yaptığı belirtilen Gizem Akbaş, Ortaköy'de bulunan bir eğlence mekanına arkadaşlarıyla eğlenmeye gitti.

Gizem Akbaş Mücahit İsmail Ayta kimdir?
Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı

 

İddiaya göre Akbaş, geçtiğimiz günlerde Ortaköy'de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Akbaş, arkadaşlarıyla birlikte eğlendiği anları da sosyal medyada paylaştı.

Akbaş'ın sosyal medyadaki paylaşımlarını takip eden ve eski erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Mücahit İsmail A, eğlence mekanına gelerek, Akbaş'a saldırdı.

Akbaş'ı darbettiği iddia edilen şüpheli, çevredeki vatandaşların müdahalesiyle olay yerinden uzaklaştırıldı.

Gizem Akbaş Mücahit İsmail Ayta kimdir?
Saldırgan, genç kadını tekme ve yumruklarıyla darp etti

 

Dayağın etkisiyle Akbaş'ın burnu kırıldı, yüzünün farklı yerlerinde morluklar oluştu.

Gizem Akbaş Mücahit İsmail Ayta kimdir?
Gizem Akbaş'ın yüzünde darp izleri

 

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şikayet üzerine çalışma başlattı.

Şüpheli A, bir süre sonra Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekiplerine teslim oldu.

Gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Manken Gizem Akbaş'ı darp ederek yaralayan eski erkek arkadaşı Mücahit İsmail Ayta, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan darp görüntülerinden sonra resimleri ortaya çıkan Manken Gizem Akbaş'ın yüzünün yara bere içinde kaldığı görüldü.


 

Yorumlar