Payitaht Abdülhamit yeni sezon

Merakla beklenen Payitaht Abdülhamit dizisi yeni sezona önemli gelişmelerle başlangıç yapıyor. ES Film yapımcılığı ile izleyenlerin beğenisini toplayan tarih dizisi yeni sezona 5 Ekim Cuma günü merhaba diyecek

Payitaht Abdülhamit yeni sezon
02 Kasım 2018 Cuma 14:56

Abdülhamit Han'ın hayatını konu alan TRT'nin sevilen ve en çok izlenen dizisi Payitaht Abdülhamit merakla beklenen gelişmelerle yeni sezona bugün(5 Ekim Cuma) giriş yapıyor. Peki yeni 55. bölümü ekrana gelecek olan dizide nelerolacak? Geçen sezonun son bölümünde büyük bir tertiple karşı karşıya gelinen Abdülhamit dizisinde bu hafta neler yaşanacak? 55. Bölüm fragmanı ilgiyle izlenen dizi bu akşam sevenlerini ekrana kilitleyecek.

Yeni bölümde neler bekliyor

Sarayda, yaşanan son vahim hadisenin yaraları sarılmaya çalışılmakta, Fehim Paşa’nın ölümünün yası tutulmaktadır… Abdülhamid, Parvus’un İngiltere’de zindana atılmasını sağlamıştır. Şimdi de bu planın ortağı Crowly, Mısır’da saklandığı yerde bulunup cezalandırılacaktır. Abdülhamid, bu amaçla Payitaht’ta adı efsane olmuş, sıra dışı bir hafiyesini görevlendirir: Halil Halid!

Bidar Sultan,  başına gelenlerin etkisinden bir türlü sıyrılamaz. Üstelik kaza gününe dair hatırladığı şeylere kimseyi inandıramamaktadır… Seniha Sultan ise Handan’ın büyük sırrını öğrenir. Naime, sarayda yeni görevlendirilecek Zeynep hemşireden, onu dehşete düşürecek bir istekte bulunur. Haremde büyük fırtınalar kopmak üzeredir… Halil Halid ona kurulan büyük tuzağa rağmen, görevini başarmaya çalışırken, aynı anda Mısır’da yapılan büyük toplantıda kimler Osmanlı’nın kaderini çizmeye çalışmaktadır? Abdülhamid bu büyük tertip karşısında ne yapacaktır?

Payitaht Abdülhamid sezon finalinde neler olmuştu?

Gazi Osman Paşa ölmüş, V. Murat ortadan kaybolmuştu… Bidar yolda kendini bekleyen tehlikeden habersiz Saraydan ayrılmış, Parvus, Abdülhamid ve Hanedanın yok edilmesi için en büyük suikastı tertip etmişti.

Es filmin yapımcılığını üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in oyuncu kadrosunda; Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan yer alıyor.


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×