İbrahim Tatlıses'ten duygulandıran paylaşım

İbrahim Tatlıses 7 gün önce hayatını kaybeden annesiyle ilgili paylaşımda bulunarak taziye dileğinde bulunanlara teşekkür etti

İbrahim Tatlıses'ten duygulandıran paylaşım
22 Ocak 2019 Salı 22:41

İbrahim Tatlıses'in annesi Leyla Tatlı geçtiğimiz hafta vefat etti. Zincirlikuyu mezarlığına defnedilen anne Tatlı'nın cenaze törenine sanat camiasından da birçok ünlü katılmıştı.

İbrahim Tatlıses
- İbrahim Tatlıses


Oğullarının yardımı ile ayakta duran usta şarkıcı bugün sosyal medya hesabından kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden şu notu yazdı:

İbrahim Tatlıses ve annesi

"Acı unutulmaz ama paylaştıkça azalır. Bugün canım anamın, Leyla Sultan’ımın yedisi. Acımızı benimle ve ailemle paylaşan; Sayın Cumhurbaşkanıma, hükümet yetkililerine, siyaset, sanat, basın ve iş dünyasından değerli dostlarıma teşekkür ederim. Cenazemize ve taziyemize, Türkiye’nin dört bir yanından, memleketim Şanlıurfa’dan hatta yurtdışından gelen ve baş sağlığı dileklerini ileten kıymetli dostlarıma, sevenlerime ve aile eşrafımıza ayrıca teşekkür ederim. Allah annem için ettiğiniz duaları kabul eylesin. İyi ki varsınız; sizler sağolun, varolun"


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×